Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Xo 250 Mah Bataryalı Android İphone Uyumlu Kulak İçi Bluetooth True Wireless Kablosuz Kulaklık Satıcı: KlickOn
638,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 638.80
Xo X33 Mini Jade Crystals Bluetooth 5.3 Kulaklık - Tf Kart Destekli Kablosuz Kulak Içi Kulaklık - Mavi
Satıcı: KlickOn
799,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 799.90
Xo X33 Mini Jade Crystals Bluetooth V5.3 Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Siyah Uyumlu Satıcı: KlickOn
807,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 807.42
Xo 64GB TF Kart Destekli Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Beyaz - Şeffaf
Satıcı: KlickOn
899,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 899.90
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER