Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Süresi (Genel):
5 saat
Şarj Tipi:

Zore BTK-ZR101 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Zore BTK-ZR101 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Önleyici Özellikli ANC ve ENC Teknolojili Siyah

Satıcı: e-depo elektronik

799,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 809.98
Zore Btk-Zr101 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Önleyici Özellikli Anc Ve Enc Teknolojili

Satıcı: EVASTORE

817,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 817.60
Vendas Zore Btk-Zr101 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Önleyici Özellikli Anc Ve Enc Teknolojili

Satıcı: VENDAS

1.195,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1195.90
Zore BTK-ZR101 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Önleyici Özellikli ANC ve ENC Teknolojili

Satıcı: MobilCebimde

1.383,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1383.21
Zore BTK-ZR101 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Önleyici Özellikli ANC ve ENC Teknolojili-

Satıcı: ZEYLİNE

1.389,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1389.34
Zore BTK-ZR101 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Önleyici Özellikli ANC ve ENC Teknolojili

Satıcı: MobilCebimde

1.383,21 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 1393.21
zore BTK-ZR101 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Önleyici Özellikli ANC ve ENC Teknolojili

Satıcı: Sahrapia

1.486,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1486.69
Zore BTK-ZR101 Kulak Içi Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Önleyici Özellikli Anc ve Enc Teknolojili - Siyah

Satıcı: MobilCebimde

1.536,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 1536.90
zore BTK-ZR101 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Aktif Gürültü Önleyici Özellikli ANC ve ENC Teknolojili

Satıcı: Mobilcebimde

1.536,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1536.90

Zore BTK-ZR101 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Zore BTK-ZR101 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
5 saat

Zore BTK-ZR101 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 5 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Batarya (Kulaklık) 30 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Zore BTK-ZR101 Tam Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Zore BTK-ZR101 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.