Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Şarj Tipi:

Zore BTK-ZR73 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Zore Btk-Zr73 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: EVASTORE

563,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 563.30
Zore BTK-ZR73 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: MobilCebimde

953,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 953.01
Zore BTK-ZR73 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: MobilCebimde

953,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 953.01
Zore BTK-ZR73 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: MobilCebimde

953,01 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 963.01
Zore BTK-ZR73 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık (Siyah)

Satıcı: MobilCebimde

953,01 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 963.01
Zore BTK-ZR73 Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Siyah

Satıcı: MobilCebimde

1.058,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 1058.90
Zore BTK-ZR73 Kulak Içi Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Satıcı: MobilCebimde

1.058,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 1058.90
Kılıftech Zore Btk-Zr73 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık-Beyaz

Satıcı: Blue Aksesuar

1.138,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 1138.20
Zore BTK-ZR73 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

1.365,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 1375.66
Zore Btk-Zr73 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Ceponya

1.899,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 1899.80
Zore Btk-Zr73 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Ceponya

1.899,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1899.80

Zore BTK-ZR73 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Zore BTK-ZR73 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Şarj Süresi:

Zore BTK-ZR73 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 60 dk
• Batarya (Kulaklık) 25 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Zore BTK-ZR73 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.