Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Zore ER-09 SQ Kablolu Kulaklık Fiyatları

Zore Er-09 Sq Surround 3D Hi-Res Magnetik Özellikli Type-C Kablolu Kulak Içi Kulaklık

Satıcı: HTstore

372,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 372.90
Zore ER-09 SQ Surround 3D Hi-Res Magnetik Özellikli Type-C Kablolu Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: Aksesuar Adası

373,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 383.9
Zore Er-09 Sq Surround 3D Hi-Res Magnetik Özellikli Type-C Kablolu Kulak Içi Kulaklık

Satıcı: aksesuaradası

386,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 386.00
Zore Er-09 Sq Surround 3D Hi-Res Magnetik Özellikli Type-C Kablolu Kulak İçi Kulaklık-Siyah

Satıcı: Blue Aksesuar

439,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 439.10
Zore ER-09 SQ Surround 3D Hi-Res Magnetik Özellikli Type-C Kablolu Kulak İçi Kulaklık-Siyah

Satıcı: ZEYLİNE

511,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 511.35
zore Er-09 Sq Surround 3d Konser Salonu Hissi Veren Hi-res Mıknatıslı Type-c Kablolu Kulak Içi Kulaklık

Satıcı: Ankayan Prime

581,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 581.07
zore Er-09 Sq Surround 3d Konser Salonu Hissi Veren Hi-res Mıknatıslı Type-c Kablolu Kulak Içi Kulaklık

Satıcı: SV TEKNOLOJİ

581,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 581.07
Zore ER-09 SQ Surround 3D Hi-Res Magnetik Özellikli Type-C Kablolu Kulak İçi Kulaklık-Siyah

Satıcı: Alan Tech

740,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 740.88

Zore ER-09 SQ Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Zore ER-09 SQ Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
20 Hz

Zore ER-09 SQ Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Zore ER-09 SQ Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.