Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Zore ER05 3.5mm Kulaklık Beyaz Satıcı: Amazon.com.tr
211,82 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 221.82
Zore ER05 3.5mm Kulaklık Siyah Satıcı: Amazon.com.tr
279,90 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
2 289.9
Zore ER05 3.5mm Kulaklık Satıcı: Baskenttekno
292,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 292.52
Zore ER05 3.5mm Kulaklık Satıcı: Baskenttekno
292,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 292.52
zore ER05 3.5mm Jak Girişli Hd Stereo Gürültü Önleyici Özellikli Kablolu Kulaklık - Beyaz
Satıcı: SBY TEKNOLOJİ | 3 yorum
247,90 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 257.9
Zore ER05 3.5mm Kulaklık - Siyah
Satıcı: MobilCebimde
282,90 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
6 292.9
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER