Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Zore ER06 3.5mm Kulaklık Pembe Satıcı: Amazon.com.tr
146,20 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 156.2
Zore ER06 3.5mm Kulaklık Yeşil Satıcı: Amazon.com.tr
201,55 TL + Kargo Siteye Git ❯şimdi
2 211.55
ZORE ER06 3.5mm Kulaklık ile Uyumlu Satıcı: constrain
224,90 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 234.9
Zore Er06 3.5Mm Kulaklık
Satıcı: EVASTORE
150,50 TL + 78,75 TL Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
4 160.5
Zore ER06 3.5mm Kulaklık Satıcı: MobilCebimde
254,61 TL + 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 264.61
Zore ER06 3.5mm Kulaklık Satıcı: MobilCebimde
254,61 TL + 39,90 TL Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 264.61
zore ER06 3.5mm Jak Girişli Hd Stereo Gürültü Önleyici Özellikli Kablolu Kulaklık - Gri
Satıcı: SBY TEKNOLOJİ | 1 yorum
247,90 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 257.9
zore ER06 3.5mm Jak Girişli Hd Stereo Gürültü Önleyici Özellikli Kablolu Kulaklık - Lacivert
Satıcı: SBY TEKNOLOJİ | 1 yorum
247,90 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
8 257.9
Zore Er06 3.5Mm Jak Girişli Hd Stereo Gürültü Önleyici Özellikli Kablolu Kulaklık
Satıcı: SBY Teknoloji
229,30 TL + 78,75 TL Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
9 239.3
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER