Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
64 dB
Kurutma Teknolojisi:
Çocuk Kilidi:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Altus Al 81 IC Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Altus AL 81 IC A Enerji Sınıfı 8 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: modatrend34

19.502,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 19502.01
Altus AL 81 IC 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: modatrend34

20.159,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 20159.04
Altus AL 81 IC Isı Pompalı A++ Enerji Sınıfı 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: modatrend34 | 1347 yorum

21.017,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 21017.07
Altus Al 81 Ic 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: modatrend34-istanbul

21.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 21499.00
Altus AL 81 IC A Enerji Sınıfı 8 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: GUSTO PREMİUM

21.575,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 21575.10
Altus Al 81 Ic 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: modatrend34

21.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 21599.00
Altus AL 81 IC 8 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: gustopremium

21.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 21599.10
Altusal 81 Ic 8 Kg A Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: GUSTO PREMİUM

21.839,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 21839.10
Altus AL 81 IC Isı Pompalı A++ Enerji Sınıfı 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: GUSTO PREMİUM | 1347 yorum

22.217,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 22217.70
Altus AL 81 IC 8 kg Yoğuşmalı-Isı Pompalı 15 A++ Kurutma Makinesi

Satıcı: GUSTO PREMİUM

22.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 22799.05
Altus AL 81 IC 8 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: yekpa

23.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 23399.10

Altus Al 81 IC Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Altus Al 81 IC Isı Pompalı Kurutma Makinesi Temel Özellikleri

64 dB
Var

Altus Al 81 IC Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 846 mm
• Genişlik 597 mm
• Derinlik 536 mm
• Ağırlık 39.5 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 8 kg
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 236 kWh
• Kurutma Sesi 64 dB
• Program Sayısı 15
• Tambur Hacmi 92.5 lt
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Kondenser Temizleme Uyarısı Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Zaman Erteleme Var

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var
• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Program Takip Göstergesi Var

Altus Al 81 IC Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_176978423370 Profil Resmi

2 yorum

uye_176978423370 Ürün enerji verimlilik sınıfı kendi sitesinde E olarak geçiyor. Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_176978423370 Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 3 ay önce
SERDAR K***** Profil Resmi

4 yorum

SERDAR K***** En üstteki Trendyol yanlış ürün.. Isı pompalı değil..
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @SERDAR K***** Güncellendi.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.