Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
64 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Çocuk Kilidi:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Arçelik 1001 KMX S Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Fiyatları

Arçelik 1001 KMX S 10 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 15 yorum

28.458,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 28458.00
Arçelik 1001 Kmx S 10 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: ABDİK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

28.432,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 28432.40
Arçelik 1001 KMX S 10 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: HesaplıO | 15 yorum

28.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 28499.00
Arçelik 1001 Kmx S Kurutma Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

28.984,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

4 28984.80
Arçelik 1001 KMX S KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: Gazioglu DTM

29.751,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 29751.71
Arçelik 1001 KMX S 10 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: abdikticaret

29.824,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 29824.17
Arçelik 1001 KMX S 10 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: GaziogluDTM

30.118,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 30118.26
Arçelik 1001 KMX S Kurutma Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

30.118,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 30118.26
Arçelik 1001 KMX S KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

30.143,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 30143.51
Arçelik 1001 KMX S Kurutma Makinesi

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

30.187,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 30187.80
Arçelik 1001 KMX S Kurutma Makinesi

Satıcı: ZÜMPA DAYANIKLI TÜKETİM

30.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 30499.00
Arçelik 1001 KMX S Kurutma Makinesi

Satıcı: BAŞAK DAYANIKLI TÜKETİM İST

30.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 30700.00
Arçelik 1001 KMX S 10 kg Gümüş Çamaşır Kurutma Makinesi 34.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

13 34199.00

Arçelik 1001 KMX S Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Fiyat Geçmişi

Arçelik 1001 KMX S Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürün Ailesi

Arçelik 1001 KMX Isı Pompalı Kurutma Makinesi Beyaz 25.660,50 TL
Arçelik 1001 KMX S Gri Isı Pompalı Kurutma Makinesi Gri 28.432,40 TL

Arçelik 1001 KMX S Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Temel Özellikleri

64 dB
Var

Arçelik 1001 KMX S Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Gri
• Yükseklik 846 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 608 mm
• Ağırlık 41 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 10 kg
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 306.6 kWh
• Kurutma Sesi 64 dB
• Program Sayısı 15
• Tambur Hacmi 110 lt
• Standart Pamuklu Program Süresi 245 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Kondenser Temizleme Uyarısı Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Hızlı kurutma Var
• Zaman Erteleme Var
• Diğer Özellikler Dokunmatik Tuşlar İç Aydınlatma Pratik Filtre

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var
• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Program Takip Göstergesi Var

Arçelik 1001 KMX S Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.