Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
64 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var

Arçelik 1201 KMX Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Arçelik 1201 Kmx 12 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ZÜMRÜT AVM

30.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 30869.00
Arçelik 1201 Kmx 12 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: TeknoPlus

30.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 30899.00
Arçelik 1201 KMX 12 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Emre Pazarlama

31.098,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 31098.00
Arçelik 1201 KMX 12 Kg Kurutma Makinesi - 12 KİLO

Satıcı: Emre.Pazarlama | 13 yorum

31.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 31299.00
Arçelik 1201 KMX 12 Kg Kurutma Makinesi - 12 KİLO

Satıcı: ÖZBALCI | 13 yorum

31.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 31620.00
Arçelik 1201 KMX 12 KG E Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ErhanGülener

33.668,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 33668.79
Arçelik 1201 KMX 12 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ErhanGülener

33.998,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 33998.94
Arçelik 1201 KMX 12 KG E Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: EmrePazarlama

34.996,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 34996.43
Arçelik 1201 KMX 12 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

36.015,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 36015.45
Arçelik 1201 KMX 12 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

37.287,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 37287.50
Arçelik 1201 KMX 12 Kg A+ Kurutma Makinesi

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

38.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 38810.00
Arçelik 1201 KMX E Enerji Sınıfı 12 Kg Kurutma Makinesi 42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 42999.00
Arçelik 1201 KMX 12 Kg A+ Kurutma Makinesi

Satıcı: Gönül Sokak

46.868,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 46868.91

Arçelik 1201 KMX Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Arçelik 1201 KMX Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 846 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 673 mm
• Ağırlık 47.5 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 12 kg
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 362.5 kWh
• Kurutma Sesi 64 dB
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Diğer Özellikler Inverter Motor Pratik Filtre Wi-Fi

Arçelik 1201 KMX Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

SER K** Profil Resmi

3 yorum

SER K** Arçelik kendi sitesinde yıllık tüketimi 362,5 kwh olarak yazıyor. Burada 187 kwh yazıyor!
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @SER K** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.