Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
64 dB
Kurutma Teknolojisi:
Çocuk Kilidi:
Var

Arçelik 902 KMX Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Fiyatları

Arçelik 902 Kmx 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ABDİBAŞLAR ARÇELİK

23.410,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 23410.50
Arçelik 902 Kmx 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: CENNET YEŞİL – MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

23.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 23500.00
Arçelik 902 Kmx 9 kg Kurutma Makinesi

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI başaran

24.328,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 24328.80
Arçelik 902 KMX 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: Gazioglu DTM

24.551,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 24551.77
Arçelik 902 Kmx 9 kg Kurutma Makinesi

Satıcı: KARAMUSTAFA KARDEŞLER LTD ŞTİ

24.635,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 24635.70
Arçelik 902 KMX 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: CENNET - MUAMMER YEŞİL ADİ ORTAKLIĞI

24.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 24900.00
Arçelik 902 KMX 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

25.109,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 25109.07
Arçelik 902 KMX 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: Altın Mobilya

25.136,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 25136.07
Arçelik 902 KMX 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: ErhanGülener

25.382,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 25382.49
Arçelik 902 KMX 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: Birlik Dayanıklı İstanbul

25.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 25440.00

Arçelik 902 KMX Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arçelik 902 KMX Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürün Ailesi

Arçelik 902 KMX Isı Pompalı Kurutma Makinesi Beyaz 23.410,50 TL
Arçelik 902 KMX S Isı Pompalı Kurutma Makinesi Gri 24.419,00 TL

Arçelik 902 KMX Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 610 mm

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Kurutma Sesi 64 dB
• Program Sayısı 15
• Tambur Hacmi 110 lt

DİĞER ÖZELLİKLER

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

Arçelik 902 KMX Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.