Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
64 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Beko KMB 901 IG Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Fiyatları

Beko KMB 901 IG 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: KILIÇLAR BEYAZ EŞYA | 16 yorum

26.425,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 26425.95
Beko KMB 901 IG 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 16 yorum

30.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 30299.00
Beko Kmb 901 Ig 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: sevincbeyazesya

31.263,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 31263.10
Beko Kurutma Makinesi

Satıcı: Piranlar Beko Marmara

33.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 33350.00
Beko Kurutma Makinesi

Satıcı: Aygünler dtm

33.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 33390.00
Beko Kmb 901 Ig 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: MEPO BEKO DTM

34.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 34580.00
Beko Kmb 901 Ig Kurutma Makinesi

Satıcı: Onlinebeko

34.829,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 34829.14
Beko Kmb 901 Ig Kurutma Makinesi

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 36999.00
Beko KMB 901 IG 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

37.999,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 37999.05
Beko KMB 901 IG 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: onlinebeko

38.116,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 38116.71
Beko KMB 901 IG 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi 40.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

11 40499.00

Beko KMB 901 IG Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Fiyat Geçmişi

Beko KMB 901 IG Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürün Ailesi

Beko KMB 901 I Beyaz Isı Pompalı Kurutma Makinesi Beyaz 26.029,77 TL
Beko KMB 901 IG Gri Isı Pompalı Kurutma Makinesi Gri 26.425,95 TL

Beko KMB 901 IG Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Temel Özellikleri

64 dB
Var

Beko KMB 901 IG Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Gri
• Yükseklik 846 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 605 mm
• Ağırlık 42 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 239 kWh
• Kurutma Sesi 64 dB
• Program Sayısı 15
• Tambur Hacmi 110 lt
• Standart Pamuklu Program Süresi 209 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Kondenser Temizleme Uyarısı Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Zaman Erteleme Var
• Diğer Özellikler Direkt Su Tahliyesi Dokunmatik Tuşlar Pratik Filtre

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Program Takip Göstergesi Var

Beko KMB 901 IG Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.