Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
64 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Çocuk Kilidi:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Beko KMX 91 S Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Beko Kmx 92 S Kurutma Makinası

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

21.941,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 21941.00
Beko Kmx 91 S 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: Güven Al

24.625,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 24625.90
Beko KMX 91 S 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 5 yorum

25.575,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 25575.00
Beko KMX 91 S 9 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: GüvenAlMobilya

25.588,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 25588.95
Beko Kmx 91 S 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

25.935,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 25935.00
Beko KMX 91 S 9 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Aygünlerdtm

26.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 26040.00
Beko 9 KG KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: Aygünler dtm

26.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 26880.00
Beko 9 KG KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: MİR DTM

26.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 26899.00
Beko Kmx 91 S 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Onlinebeko

27.553,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 27553.54
Beko Kmx 91 S 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 38999.00

Beko KMX 91 S Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Beko KMX 91 S Isı Pompalı Kurutma Makinesi Temel Özellikleri

64 dB
Var

Beko KMX 91 S Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Gümüş
• Yükseklik 846 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 607 mm
• Ağırlık 41 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 287.4 kWh
• Kurutma Sesi 64 dB
• Program Sayısı 15
• Tambur Hacmi 110 lt
• Yoğuşma Verimliliği C

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Kondenser Temizleme Uyarısı Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Zaman Erteleme Var
• Diğer Özellikler Direkt Su Tahliyesi Dokunmatik Tuşlar Pratik Filtre

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var
• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Program Takip Göstergesi Var

Beko KMX 91 S Isı Pompalı Kurutma Makinesi İle En Çok Karşılaştırılan Kurutma Makineleri

Beko KMX 91 S Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.