Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
61 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var

Bosch WQB245AXTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Bosch Wqb245axtr 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: beyazstore

50.696,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 50696.40
Bosch Wqb245axtr 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ÇAKIRTAŞ

50.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 50699.00
Bosch Wqb245Axtr 9 Kg A+++ Gri Kurutma Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

50.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 50798.00
Bosch WQB245AXTR 9 KG Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: istanbulankastreltd

52.966,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 52966.80
Bosch WQB245AXTR 9 KG Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: aslanbeydtm | 23 yorum

53.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 53999.10
Bosch WQB245AXTR Serie 8 Isı Pompalı 9 kg Gümüş Kurutma Makinesi

Satıcı: İZMİR_GLD | 105 yorum

54.172,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 54172.50
Bosch WQB245AXTR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: DURUKANLAR

55.099,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 55099.05
Bosch Wqb245Axtr 9 Kg A+++ Gri Kurutma Makinesi

Satıcı: ASLANBEY DTM

56.259,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 56259.03
Bosch WQB245AXTR Serie 8 Isı Pompalı 9 kg Gümüş Kurutma Makinesi

Satıcı: tunahangrup | 105 yorum

58.683,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 58683.00
Bosch WQB245AXTR A+++ Enerji Sınıfı 9 Kg Kapasitesli YoğunlaştırmalıKurutma Makinesi

Satıcı: İstanbulankastre

62.093,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 62093.10

Bosch WQB245AXTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch WQB245AXTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Gri
• Yükseklik 842 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 613 mm
• Ağırlık 57.1 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 193 kWh
• Kurutma Sesi 61 dB
• Standart Pamuklu Program Süresi 195 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Diğer Özellikler İç Aydınlatma Kapı Yönü Değiştirilebilir Kendi Kendini Temizleyen Kondenser Tiftik Filtresi Wi-Fi Yarım Yük

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

Bosch WQB245AXTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.