Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
62 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var

Bosch WQG25201TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Bosch Wqg25201tr 10 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: beyazstore

28.357,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 28357.20
Bosch Wqg25201tr 10 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ÇAKIRTAŞ

28.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 28599.00
Bosch WQG25201TR 10 KG Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: t-a-home

28.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 28798.00
Bosch WQG25201TR 10 KG Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: esyamarketi

29.024,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 29024.10
BOSCH WQG25201TR E Enerji Sınıfı 10 Kg Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi

Satıcı: EŞYA MARKETİ

32.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 32300.00
Bosch WQG25201TR Kurutma Makinesi 10 kg Beyaz

Satıcı: kapidakifirsat

30.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 30398.00
BOSCH WQG25201TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 10 kg

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA | 135 yorum

31.154,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 31154.07
Bosch Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi

Satıcı: MRT Beyaz Eşya

31.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 31499.00
BOSCH WQG25201TR Serie 4 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 10 kg

Satıcı: Evaks | 135 yorum

31.620,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 31620.00
Bosch Serie 4 10 Kg Beyaz Kurutma Makinesi

Satıcı: Derya Home

32.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 32000.00
Bosch WQG25201TR Kurutma Makinesi 10 kg Beyaz

Satıcı: Eşya Marketi

32.549,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 32549.07
Bosch Wqg25201Tr E Enerji Sınıfı 10 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi 33.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 33999.00
BOSCH WQG25201TR E Enerji Sınıfı 10 Kg Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

34.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 34000.00

Bosch WQG25201TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch WQG25201TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 842 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 613 mm
• Ağırlık 48.5 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 10 kg
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Kurutma Sesi 62 dB
• Tambur Hacmi 112 lt
• Yoğuşma Verimliliği C

DİĞER ÖZELLİKLER

• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Diğer Özellikler Tiftik Filtresi

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

Bosch WQG25201TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.