Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
62 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Bosch WQJ2520RTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

BOSCH WQJ2520RTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

39.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 39998.00
Bosch Serie 6 WQJ2520RTR 10 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Antrasit

Satıcı: istanbulankastreltd

40.602,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 40602.87
Bosch WQJ2520RTR Serie 6 Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: tunahangrup | 3 yorum

40.966,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 40966.50
Bosch WQJ2520RTR Serie 6 Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: Final Price | 3 yorum

40.975,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 40975.80
Bosch Serie 6 WQJ2520RTR 10 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Antrasit

Satıcı: tunahangrup

41.757,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 41757.00
Bosch 10 Kg Antrasit-Siyah Kurutma Makinesi

Satıcı: Aslanbey DTM

41.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 41999.00
BOSCH WQJ2520RTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: Todo Home

43.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 43399.00
Bosch Wqj2520rtr Serie 6 E Enerji Sınıfı 10 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: TODO HOME

43.542,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 43542.00
Bosch Seri 6 Wqj2520rtr Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: TAYHAN

45.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 45000.00
Bosch 10 Kg Antrasit-Siyah Kurutma Makinesi

Satıcı: İstanbulankastre

48.063,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 48063.10

Bosch WQJ2520RTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Bosch WQJ2520RTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Temel Özellikleri

62 dB
Var

Bosch WQJ2520RTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Gri
• Yükseklik 842 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 613 mm
• Ağırlık 48.8 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 10 kg
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 153 kWh
• Kurutma Sesi 62 dB
• Yoğuşma Verimliliği C

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Zaman Erteleme Var
• Diğer Özellikler autoDry Teknolojisi Dokunmatik Panel İç Aydınlatma Tiftik Filtresi Wi-Fi

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

Bosch WQJ2520RTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.