Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
63 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Çocuk Kilidi:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Electrolux EW7D394UCT Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Electrolux EW7D394UCT Delicatecare 700 9 kg Inverter Wi-Fi Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: EGEİZO | 8 yorum

31.387,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 31387.50
Electrolux EW7D394UCT Delicatecare 700 9 kg Inverter Wi-Fi Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: DAPASHOP | 8 yorum

32.270,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 32270.07
Electrolux 700 Serisi DelicateCare EW7D394UCT 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

33.155,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 33155.51
Electrolux EW7D394UCT 700 Serisi DelicateCare 9 kg A+++ Inverter Wi-Fi Kurutma Makinesi

Satıcı: CarrefourSA

33.292,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 33292.53
Electrolux EW7D394UCT 700 Serisi Delicatecare 9 KG Inverter Wi-Fi Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: mediamarkt

35.460,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 35460.90
ELECTROLUX Electrolux EW7D394UCT 700 Serisi DelicateCare A+++ Enerji Sınıfı 9 kg Inverter Wi-Fi Isı Pompalı Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: CarrefourSA

36.259,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 36259.02
Electrolux Ew7D394Uct 700 Serisi C Enerji Sınıfı DelicateCare 9 Kg Inverter Wi-Fi Isı Pompalı Kurutma Makinesi 36.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 36899.00
Electrolux EW7D394UCT 700 Serisi DelicateCare 9 kg A+++ Inverter Wi-Fi Kurutma Makinesi

Satıcı: MediaMarkt

36.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 36900.00
ELECTROLUX Electrolux EW7D394UCT 700 Serisi DelicateCare A+++ Enerji Sınıfı 9 kg Inverter Wi-Fi Isı Pompalı Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

36.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 36900.00
Electrolux 700 Serisi DelicateCare EW7D394UCT 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: CarrefourSA

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 38999.00
Electrolux EW7D394UCT 700 Serisi Delicatecare 9 KG Inverter Wi-Fi Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: teknosa

39.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 39299.00
Electrolux Ew7d394uct 700 Serısı Delicatecare 9 KG Inverter Wifi Kurutma Makinesi 39.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 39299.00

Electrolux EW7D394UCT Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Electrolux EW7D394UCT Isı Pompalı Kurutma Makinesi Temel Özellikleri

63 dB
Var

Electrolux EW7D394UCT Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 636 mm

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 194 kWh
• Kurutma Sesi 63 dB
• Program Sayısı 12
• Tambur Hacmi 118 lt
• Standart Pamuklu Program Süresi 219 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği A

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Zaman Erteleme Var
• Diğer Özellikler İç Aydınlatma Inverter Motor Kapı Yönü Değiştirilebilir Wi-Fi

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

Electrolux EW7D394UCT Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.