Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
63 dB
Kurutma Teknolojisi:
Zaman Erteleme:
Var

Electrolux EW8D394MT Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

ELECTROLUX EW8D394MT 9 KG ISI POMPALI BUHARLI INVERTER KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

36.260,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 36260.70
electrolux EW8D394MT 800 Serisi Ultracare Steam 3dsense 9 kg A+++ Buharlı Inverter Kurutma Makinesi

Satıcı: Hepsiburada | 38 yorum

37.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 37599.00
electrolux EW8D394MT 800 Serisi Ultracare Steam 3dsense 9 kg A+++ Buharlı Inverter Kurutma Makinesi

Satıcı: DAPASHOP | 38 yorum

37.664,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 37664.07
ELECTROLUX EW8D394MT 800 Serisi UltraCare Steam A+++ Enerji Sistemi 9 kg Isı Pompalı Buharlı Inverter Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: CarrefourSA

39.199,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 39199.02
Electrolux EW8D394MT 800 Serisi UltraCare Steam 3DSense 9 kg A+++ Buharlı Inverter Kurutma Makinesi

Satıcı: CarrefourSA

39.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 39599.00
ELECTROLUX EW8D394MT 9 KG ISI POMPALI BUHARLI INVERTER KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: CarrefourSA

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 39999.00
Electrolux 800 Ultracare Ew8d394mt 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Dilek Beyaz Eşya

42.770,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 42770.00
Electrolux EW8D394MT 800 Serisi Ultracare Steam 9 Kg Isı Pompalı Buharlı Inverter Kurutma Makinesi

Satıcı: mediamarkt

44.109,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 44109.90
ELECTROLUX EW8D394MT 800 Serisi UltraCare Steam A+++ Enerji Sistemi 9 kg Isı Pompalı Buharlı Inverter Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: Teknosa

44.981,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 44981.02
Electrolux Ew8D394Mt 800 Serisi UltraCare Steam 9 kg C Sınıfı Buharlı Inverter Kurutma Makinesi 45.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 45899.00
Electrolux EW8D394MT 800 Serisi Ultracare Steam 9 Kg Isı Pompalı Buharlı Inverter Kurutma Makinesi

Satıcı: teknosa

45.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 45899.00
Electrolux Ew8d394mt 800 Serisi Ultracare Steam 3DSense 9 KG Buharlı Inverter Kurutma Makinesi 45.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 45899.00

Electrolux EW8D394MT Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Electrolux EW8D394MT Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 638 mm
• Ağırlık 51 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 195 kWh
• Kurutma Sesi 63 dB
• Standart Pamuklu Program Süresi 199 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği A

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Zaman Erteleme Var
• Diğer Özellikler İç Aydınlatma

Electrolux EW8D394MT Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.