Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
63 dB
Kurutma Teknolojisi:

Electrolux EW8D595MTC Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Electrolux-Ew8d595mtc 800 Ultracare 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: ANKASTREGRUP

38.902,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 38902.50
Electrolux EW8D595MTC Ultracare 800 9 kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: Hepsiburada | 8 yorum

41.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 41449.00
Electrolux EW8D595MTC Ultracare 800 9 kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: ANKASTREGRUP | 8 yorum

42.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 42750.00
Electrolux 9 KG ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: Ankastre Grup

42.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 42750.00
Electrolux EW8D595MTC 800 Serisi Ultracare 9 KG Inverter Wi-fi Kurutma Makinesi

Satıcı: mediamarkt

43.245,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 43245.00
Electrolux W8D595Mtc 800 Serisi UltraCare SmartSelect 9 kg C Sınıfı Inverter Kurutma Makinesi 44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 44999.00
Electrolux Ew8d595mtc 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Nette En Ucuz

44.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 44999.10
ELECTROLUX EW8D595MTC 9 KG ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: MEDIAMARKT

45.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 45000.00
Electrolux EW8D595MTC 800 Serisi Ultracare 9 KG Inverter Wi-fi Kurutma Makinesi

Satıcı: netteenucuz

46.499,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 46499.07
Electrolux EW8D595MTC 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Netteenucuz

46.499,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 46499.07
Electrolux Ew8d595mtc 800 Serisi Ultracare 3dsense 9 KG Inverter Wi-Fi Kurutma Makinesi 46.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 46799.00
Electrolux-EW8D595MTC 800 UltraCare 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: ANKASTREGRUP

53.925,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 53935

Electrolux EW8D595MTC Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Electrolux EW8D595MTC Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 638 mm
• Ağırlık 50.5 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 195 kWh
• Kurutma Sesi 63 dB
• Standart Pamuklu Program Süresi 199 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği A

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Diğer Özellikler İç Aydınlatma Kapı Yönü Değiştirilebilir

Electrolux EW8D595MTC Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.