Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Teknolojisi:
Kalan Süre Göstergesi:
Var

Haier HD90-A2939E-TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Haier HD90-A2939E-TR 9 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi E Enerji Sınıfı ve Sessiz Çalışma

Satıcı: Hepsiburada | 40 yorum

17.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 17699.00
31102802-Haier Hd90-A2939e-Tr 9 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinası

Satıcı: ANKASTREGRUP

17.745,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 17745.00
Haier Hd90-A2939e-Tr 9 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: VEYİSOĞLU

17.791,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 17791.70
Haier HD90-A2939E-TR 9 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi E Enerji Sınıfı ve Sessiz Çalışma

Satıcı: ANKASTREGRUP | 40 yorum

18.135,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 18135.00
Haier HD90-A2939E-TR 9 KG Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: Smartevim

20.459,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 20459.07
Haier HD90-A2939E-TR 9 KG Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: VEYİSOĞLU

20.618,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 20618.10
Haier HD90-A2939E-TR 9 kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: marketkolik

21.528,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 21528.57
Haier HD90-A2939E-TR 9 kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: GUSTO PREMİUM

21.854,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 21854.07
HAIER HD90-A2939E-TR 9 kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: Smartevim

22.697,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 22697.03
HAIER HD90-A2939E-TR 9 kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: ÖMER YAŞAROĞULLARI

26.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 26499.00
HD90-A2939E-TR Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg 32.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 33000

Haier HD90-A2939E-TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Haier HD90-A2939E-TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 44 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 259 kWh
• Program Sayısı 15

DİĞER ÖZELLİKLER

• Woolmark Onayı Var
• Kırışıklık Önleme Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Diğer Özellikler Wi-Fi

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

Haier HD90-A2939E-TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.