Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var

Haier HD90-A2939RE Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Haier HD90-A2939RE-TR 9 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi E Enerji Sınıfı

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 17499.00
Haıer HD90-A2939RE-TR 9 KG Wi-Fi + Bluetooth Isı Pompalı Kurutma Makinesi Antrasit

Satıcı: ceramicconcept

17.669,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 17669.07
Haier HD90 A2939RE-TR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Ceramic Concept

17.669,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 17669.07
HAIER HD90-A2939RE-TR 9 kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi Antrasit

Satıcı: Ceramic Concept

18.049,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 18049.05
31102803-Haier Hd90 A2939re-Tr Antrasit Isı Pompalı Kurutma Makinası

Satıcı: ANKASTREGRUP

20.747,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 20747.10
31102803-Haier HD90 A2939RE-TR ANTRASİT Isı Pompalı Kurutma Makinası

Satıcı: ANKASTREGRUP

21.089,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 21099
Haier HD90-A2939RE-TR 9 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi E Enerji Sınıfı

Satıcı: ANKASTREGRUP | 3 yorum

21.203,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 21203.07
Haier HD90-A2939RE-TR 9 kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: TEKNOTEK

21.365,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 21365.50
Haier Hd90-A2939re-Tr 9 Kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: GUSTO PREMİUM

23.659,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 23659.10
Haıer HD90-A2939RE-TR 9 KG Wi-Fi + Bluetooth Isı Pompalı Kurutma Makinesi Antrasit

Satıcı: gustopremium

23.714,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 23714.07
Haier HD90 A2939RE-TR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: GUSTO PREMİUM

23.714,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 23714.07
HD90-A2939RE-TR Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg 33.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

12 34000

Haier HD90-A2939RE Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Haier HD90-A2939RE Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Antrasit
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 625 mm
• Ağırlık 44.2 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 259 kWh
• Program Sayısı 15
• Tambur Hacmi 125 lt
• Enerji Tüketimi 1.16 kWh
• Yoğuşma Verimliliği A

DİĞER ÖZELLİKLER

• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Diğer Özellikler Direkt Su Tahliyesi Galvaniz Tambur Wi-Fi

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

Haier HD90-A2939RE Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.