Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
61 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Haier HD90-A3Q397U1 Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Haier Hd90-A3q397u1-S 9 Kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: SmartEvim

42.601,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 42601.10
Haier HD90-A3Q397U1 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: marketkolik

43.430,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 43430.07
Haier HD90-A3Q397U1-S 9 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: Smartevim | 1 yorum

44.174,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 44174.07
31102816-Haier Hd90-A3q397u1-S 9 Kg Beyaz Kurutma Makinası

Satıcı: ANKASTREGRUP

44.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 44590.00
Haier HD90-A3Q397U1-S 9 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: Dense DTM | 1 yorum

44.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 44890.00
HAİER HD90-A3Q397U1 - X Series 11 - 9kg Wi-fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: Smartevim

45.007,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 45007.03
31102816-Haier HD90-A3Q397U1-S 9 KG Beyaz Kurutma Makinası

Satıcı: ANKASTREGRUP

45.325,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 45335
Haier Hd90-a3q397u1-s 9kg Wi-fi Bağlantılı Isı Kurutma Makinesi 11 serisi

Satıcı: Haier Türkiye

48.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 48499.00
Haier Hd90-a3q397u1-s 9kg Wi-fi Bağlantılı Isı Kurutma Makinesi 11 serisi

Satıcı: TESTAŞ

57.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 57990.00
Haier Hd90-A3Q397U1-S 9 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi 62.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 62999.00
HD90-A3Q397U1-S Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg 67.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 67200

Haier HD90-A3Q397U1 Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Haier HD90-A3Q397U1 Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 631 mm
• Ağırlık 58 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 174 kWh
• Kurutma Sesi 61 dB
• Program Sayısı 17
• Tambur Hacmi 126 lt
• Enerji Tüketimi 1.42 kWh
• Standart Pamuklu Program Süresi 208 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği A

DİĞER ÖZELLİKLER

• Woolmark Onayı Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Zaman Erteleme Var
• Diğer Özellikler Ayakkabı Kurutma Rafı İç Aydınlatma TFT Ekran Tiftik Filtresi Wi-Fi

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

Haier HD90-A3Q397U1 Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.