Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
66 dB
Kurutma Teknolojisi:

Hoover NDEH 11A2TSBEX-17 Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Hoover Ndeh 11A2TSBEX-17 11 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: DKN KURUMSAL | 60 yorum

17.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 17949.00
Ndeh 11A2tsbex-17 11 Kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi 1 Hoover Ndeh 11A2tsbex-17 11 Kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: egeizo-izmir

17.709,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 17709.40
HOOVER NDEH 11A2TSBEX-17 BEYAZ GÖVDE SİYAH KAPAK 11KG KURUTMA MakineSI

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

17.768,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 17768.97
Hoover Ndeh 11A2TSBEX-17 11 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: EGEİZO | 60 yorum

18.041,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 18041.07
HOOVER NDEH 11A2TSBEX-17 BEYAZ GÖVDE SİYAH KAPAK 11KG KURUTMA MakineSI

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

18.134,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 18134.07
Hoover Ndeh11a2tsbex-17 11 Kg Wıfılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: FİXKIRMIZIBEYAZ İZMİR

20.019,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 20019.10
Hoover Ndeh 11A2Tsbex-17 Beyaz Gövde Siyah Kapak 11Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: ONLINE STOR

20.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 20900.00
Hoover Ndeh 11A2Tsbex-17 Beyaz Gövde Siyah Kapak 11Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: DijitalAnkastre

37.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 37000.00

Hoover NDEH 11A2TSBEX-17 Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Hoover NDEH 11A2TSBEX-17 Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 585 mm

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 11 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 304 kWh
• Kurutma Sesi 66 dB
• Standart Pamuklu Program Süresi 350 dk/döngü

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Diğer Özellikler Etiket Tarama Wi-Fi

Hoover NDEH 11A2TSBEX-17 Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.