Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
66 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Hoover NDEH9A2TCBEXS-17 Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Hoover Ndeh9A2Tcbexs-17 A++ 9 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

16.814,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 16814.22
Hoover Ndeh9A2Tcbexs-17 A++ 9 Kg Wi-Fi + Bluetooth Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: Airyshopİzmir

17.204,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 17204.07
Hoover Ndeh9A2Tcbexs-17 9 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: EGEİZO | 921 yorum

17.304,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 17304.71
Hoover Ndeh9a2tcbexs-17 9 Kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: egeizo-izmir

17.400,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 17400.60
Hoover NDEH9A2TCBEXS-17 9 Kg Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 17999.00
Hoover Ndeh9a2tcbexs-17 9Kg Siyah Kapak Wı-Fı Isı Pompalı Kurutma Makınesi

Satıcı: Egeizo

19.200,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 19200.10
Hoover Ndeh9A2Tcbexs-17 9 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: Hepsiburada | 921 yorum

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 19999.00
Hoover NDEH9A2TCBEXS-17 9 KG Beyaz Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: AiryshopAS

20.477,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 20477.67
Hoover NDEH9A2TCBEXS 9 kg Isı Pompalı A++ Kurutma Makinesi

Satıcı: Airyshop

20.984,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 20984.55

Hoover NDEH9A2TCBEXS-17 Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Hoover NDEH9A2TCBEXS-17 Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 585 mm
• Ağırlık 41.7 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 259 kWh
• Kurutma Sesi 66 dB
• Program Sayısı 16
• Tambur Hacmi 125 lt
• Standart Pamuklu Program Süresi 260 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Woolmark Onayı Var
• Kırışıklık Önleme Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Zaman Erteleme Var

Hoover NDEH9A2TCBEXS-17 Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.