Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
66 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Hoover NDPEH10A2TCBEXSS Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Hoover NDPEH 10A2TCBEXSS 10 kg Wi-Fi Kurutma Makinesi 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 16999.00
Hoover NDPEH 10A2TCBEXSS 10 kg Wi-Fi Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: EPATeknoloji

17.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 17209.00
Hoover Ndpeh 10A2tcbexss 10 Kg Wi-Fi Kurutma Makinesi

Satıcı: EPATeknoloji XL

17.615,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 17615.00
Hoover Ndpeh 10A2tcbexss 10 Kg Wi-Fi Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: CRN TEKNOLOJİ

17.643,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 17643.10
Hoover NDPEH10A2TCBEXSS 10 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Electrovitrin

17.944,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 17944.20
Hoover NDPEH10A2TCBEXSS 10 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Denkel

17.954,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 17954.10
Hoover NDPEH10A2TCBEXSS 10 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: EPATeknoloji | 1232 yorum

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 17999.00
Hoover NDPEH10A2TCBEXSS 10 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: Denkel | 1232 yorum

18.599,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 18599.02
Hoover NDPEH 10A2TCBEXSS 10 kg Wi-Fi Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: mutoo

19.064,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 19064.07
Hoover NDPEH10A2TCBEXSS 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Airyshop

21.488,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 21488.05
Hoover NDPEH10A2TCBEXSS 10 kg Wi-Fi Bağlantılı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: ETİNOVA

22.107,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

11 22117
Hoover NDPEH10A2TCBEXSS 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Etinova

23.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 23900.00
HOOVER NDPEH10A2TCBEXSS 10KG BEYAZ GÖVDE SİYAH KAPAK KURUTMA MAKİNESİ

Satıcı: DİJİTAL ANKASTRE

36.180,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

13 36190

Hoover NDPEH10A2TCBEXSS Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Hoover NDPEH10A2TCBEXSS Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 596 mm
• Derinlik 585 mm
• Ağırlık 41.7 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 10 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 282 kWh
• Kurutma Sesi 66 dB
• Program Sayısı 15
• Tambur Hacmi 125 lt
• Standart Pamuklu Program Süresi 280 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Woolmark Onayı Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Zaman Erteleme Var

Hoover NDPEH10A2TCBEXSS Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

LEVENT E**** Profil Resmi

48 yorum

LEVENT E**** epey bu aşağıda verdiğim linktekiyle aynı değilmi neden farklı gibi ayrı açıldı ?
https://www.epey.com/kurutma-makinesi/hoover-ndpeh-10a2tcbexss.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.