Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Teknolojisi:
Çocuk Kilidi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

LG RH80T2SP7RM.ADSPLTK Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Lg Rh80t2sp7rm 8 Kg Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Gürbüz Grup

21.977,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 21977.20
LG RH80T2SP7RM 8 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: liderbeyazeşya

22.012,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 22012.17
LG RH80T2SP7RM 8 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: gurbuzgrup

22.105,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 22105.17
LG RH80T2SP7RM.ADSPLTK 8 Kg Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Taş Gümüş 22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 22499.00
LG RH80T2SP7RM 8 Kg Kapasiteli E Enerji Sınıfı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: isdedgrup | 86 yorum

23.715,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 23715.00
LG RH80T2SP7RM 8 Kg Kapasiteli E Enerji Sınıfı Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: CNG TİCARET | 86 yorum

24.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 24180.00
LG RH80T2SP7RM 8 Kg A++ Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Gala Dayanıklı Tüketim Malları

25.842,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 25842.00
Lg Rh80T2Sp7Rm E Enerji Sınıfı 8kg Kurutma Makinesi Gümüş 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 25999.00
LG Rh80t2sp7rm.adspltk 8 Kg Kurutma Makinesi 25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 25999.00
Lg Rh80t2sp7rm 8 Kg A++ Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: LG BRANDSHOP

25.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 25999.00
LG RH80T2SP7RM 8 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: MediaMarkt

26.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 26000.00
Lg RH80T2SP7RM Isı Pompalı Kurutucu, 8kg Kapasiteli, A++, Koyu Gümüş Renk

Satıcı: MEDIAMARKT

26.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 26000.00
Lg RH80T2SP7RM Isı Pompalı Kurutucu, 8kg Kapasiteli, A++, Koyu Gümüş Renk

Satıcı: Teknosa

38.219,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 38219.02

LG RH80T2SP7RM.ADSPLTK Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

LG RH80T2SP7RM.ADSPLTK Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Gümüş
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 610 mm
• Ağırlık 48 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 8 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 235 kWh

DİĞER ÖZELLİKLER

• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Kondenser Temizleme Uyarısı Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Hızlı kurutma Var
• Zaman Erteleme Var

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

LG RH80T2SP7RM.ADSPLTK Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.