Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
64 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Çocuk Kilidi:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

LG RH90V3AV0N Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Lg Rh90v3av0n A Enerji Sınıfı 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Gala Teknoloji

28.862,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 28862.90
LG RH90V3AV0N.BBWPLTK 9 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi 28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 28999.00
Lg Rh90v3av0n.bbwpltk 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: Gürbüz Grup

30.029,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 30029.10
LG RH90V3AV0N.BBWPLTK 9 KG Kurutma Makinesi

Satıcı: galateknoloji | 1 yorum

30.205,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 30205.47
Lg RH90V3AV0N A Enerji Sınıfı 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: gala iletişim | 5 yorum

30.224,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 30224.07
LG Rh90v3av0n.Abwpltk 9 Kg Kurutma Makinesi

Satıcı: TrendShopXL

30.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 30399.00
LG RH90V3AV0N.BBWPLTK 9 KG Kurutma Makinesi

Satıcı: liderbeyazeşya

30.586,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 30586.77
LG RH90V3AV0N 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Gala Teknoloji

31.759,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 31759.50
LG RH90V3AV0N 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: fixkırmızıbeyaz

31.786,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 31786.47
Lg RH90V3AV0N A Enerji Sınıfı 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: HOMEFORTECH | 5 yorum

32.363,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 32363.07
RH90V3AV0N İkili Isı Pompası Kurutma Makinesi 9 kg 39.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 39010

LG RH90V3AV0N Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

LG RH90V3AV0N Isı Pompalı Kurutma Makinesi Temel Özellikleri

64 dB
Var

LG RH90V3AV0N Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 660 mm
• Ağırlık 57 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 228 kWh
• Kurutma Sesi 64 dB
• Program Sayısı 14
• Enerji Tüketimi 1.91 kWh
• Yoğuşma Verimliliği A

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Kondenser Temizleme Uyarısı Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Hızlı kurutma Var
• Zaman Erteleme Var

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

LG RH90V3AV0N Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.