Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
62 dB
Kurutma Teknolojisi:
Kalan Süre Göstergesi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Profilo KM10611JTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Profilo Km10611jtr 10 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: PROFİSTANBUL

29.898,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 29898.70
Profilo KM10611JTR Kurutma Makinesi 10 kg Beyaz

Satıcı: İlekaAVM | 25 yorum

30.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 30225.00
Profilo KM10611JTR 10 KG Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: profilomagaza

30.225,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 30225.00
Profilo Km10611jtr 10 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Explore Dtm İstanbul

31.062,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 31062.50
Profilo KM10611JTR Kurutma Makinesi 10 kg Beyaz

Satıcı: AnkaraBeyaz | 25 yorum

34.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 34410.00
Profilo KM10611JTR 10 KG Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: ankara-beyaz

34.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 34410.00
Profilo KM10611JTR E Enerji Sınıfı 10 Kg Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

34.842,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 34842.70
Profilo KM10611JTR 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Kurumsal Mağaza

37.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 37649.00
Profilo Km10611Jtr E Enerji Sınıfı 10 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi 38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 38999.00
Profilo KM10611JTR 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: MediaMarkt

39.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 39000.00
Profilo KM10611JTR E Enerji Sınıfı 10 Kg Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

39.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 39000.00
Profilo KM10611JTR E Enerji Sınıfı 10 Kg Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ArvenaAnkara

42.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 42399.00

Profilo KM10611JTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Profilo KM10611JTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 842 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 613 mm
• Ağırlık 48.6 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 10 kg
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 153 kWh
• Kurutma Sesi 62 dB
• Tambur Hacmi 112 lt
• Yoğuşma Verimliliği C

DİĞER ÖZELLİKLER

• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Zaman Erteleme Var
• Diğer Özellikler İç Aydınlatma Wi-Fi

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

Profilo KM10611JTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.