Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
64 dB
Çocuk Kilidi:
Var

Samsung DV10DB7440GEAH Kurutma Makinesi Fiyatları

Samsung Dv10db7440geah 10 Kg Beyaz Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: SmartEvim

34.009,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 34009.10
Samsung Dv10Db7440Geah 10 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

34.748,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 34748.35
Samsung Dv10db7440geah 10 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

34.972,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 34972.60
Samsung DV10DB7440GEAH 10 Kg Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Smartevim

35.301,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 35301.87
Samsung Dv10Db7440Geah 10 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: marketkolik

35.301,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 35301.87
Samsung DV10DB7440GEAH 10 kg Beyaz Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: HOMEFORTECH | 2 yorum

35.804,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 35804.07
Samsung DV10DB7440GEAH 10 Kg Beyaz Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Smartevim

36.568,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 36568.03
Samsung DV10DB7440GEAH 10 Kg Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ

37.074,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 37074.44
Samsung DV10DB7440GEAH 10 kg Beyaz Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ | 2 yorum

37.423,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 37423.19
Samsung DV10DB7440GEAH 10 Kg Beyaz Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: GİZERLER

37.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 37799.00
Samsung DV10DB7440GEAH 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: HOMEFORTECH

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 37999.00
Samsung DV10DB7440GEAH 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Gizerler

40.873,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 40873.91
Samsung Dv10Db7440Geah 10 kg Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi 40.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

13 40999.00
Samsung Dv10db7440geah 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi 41.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 41499.00
Bespoke DV10DB7440GEAH AI Kurutma Makinesi 10 kg 44.223,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 44233

Samsung DV10DB7440GEAH Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Samsung DV10DB7440GEAH Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 50 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 10 kg
• Enerji Sınıfı (A-G) C
• Yıllık Enerji Tüketimi 114 kWh
• Kurutma Sesi 64 dB
• Yoğuşma Verimliliği C

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Hızlı kurutma Var
• Diğer Özellikler Elmas Kazan İç Aydınlatma Wi-Fi Yapay Zeka Kontrolü

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

Samsung DV10DB7440GEAH Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.