Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
62 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Çocuk Kilidi:
Var

Samsung DV10DB8440GBAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Siyah) Fiyatları

Samsung Dv10Db8440Gbah 10 Kg A+++ Siyah Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ

39.152,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 39152.99
Samsung Dv10Db8440Gbah 10 Kg A+++ Siyah Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Samsung Türkiye

39.209,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 39209.17
SAMSUNG DV10DB8440GBAH Bespoke AI Kurutma Makinesi QuickDrive™ 10kg

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ | 21 yorum

39.590,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 39590.10
Samsung Dv10db8440gbah 10 Kg A+++ Siyah Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

39.622,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 39622.50
SAMSUNG DV10DB8440GBAH Bespoke AI Kurutma Makinesi QuickDrive™ 10kg

Satıcı: HOMEFORTECH | 21 yorum

39.756,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 39756.57
Samsung Dv10db8440gbah 10 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ

40.358,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 40358.80
Samsung DV10DB8440GBAH 10 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: BNBTEKNOLOJİ

41.701,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 41701.19
Samsung DV10DB8440GBAH 10 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: gizerler

41.793,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 41793.20
Samsung DV10DB8440GBAH 10 Kg A+++ Siyah Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: GİZERLER

42.335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 42335.00
Samsung 10 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Gizerler

45.778,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 45778.91
DV10DB8440GBAH A+++ İnox Çamaşır Kurutma Makinesi 10 kg 47.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 48009
Samsung DV10DB8440GBAH 10 Kg A+++ Siyah Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Serinal Palladium

52.060,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 52060.00

Samsung DV10DB8440GBAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Siyah) Fiyat Geçmişi

Samsung DV10DB8440GBAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürün Ailesi

Samsung DV10DB8440GHAH Beyaz Isı Pompalı Kurutma Makinesi Beyaz 34.093,50 TL
Samsung DV10DB8440GBAH Siyah Isı Pompalı Kurutma Makinesi Siyah 39.152,99 TL

Samsung DV10DB8440GBAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Siyah) Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Siyah
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 52 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 10 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 210 kWh
• Kurutma Sesi 62 dB
• Standart Pamuklu Program Süresi 280 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Hızlı kurutma Var
• Yapay Zeka Kontrolü Var
• Diğer Özellikler Akıllı Kontrol Elmas Kazan İç Aydınlatma Inverter Motor Kırılmaz Cam Kapak Paslanmaz Çelik Tambur Wi-Fi 20 Yıl Motor Garantisi

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

Samsung DV10DB8440GBAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Siyah) Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

tuncay b******* Profil Resmi

10 yorum

tuncay b******* Epey kaç kilo oldugunu yazmamissiniz .?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @tuncay b******* Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.