Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
65 dB
Kurutma Teknolojisi:
Çocuk Kilidi:
Var

Samsung DV10DG54A0ABAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Siyah) Fiyatları

Samsung DV10DG54A0ABAH 10 Kg Kurutma Makinesi 32.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 32499.00
Samsung DV10DG54A0ABAH 10 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: netteenucuz

33.299,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 33299.10
Samsung DV10DG54A0ABAH 10 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Smartevim

33.569,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 33569.10
Samsung Dv10dg54a0abah 10Kg Kurutma Makinesi Inox

Satıcı: Nette En Ucuz

33.669,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 33669.10
Samsung Dv10dg54a0abah Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: SmartEvim

34.009,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 34009.10
Samsung Dv10Dg54A0Abah 10 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Netteenucuz

34.409,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 34409.07
Samsung 10kg Kurutma Makinesi, Isı Pompası Teknolojisi, Siyah

Satıcı: Smartevim

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 34999.00
SAMSUNG KURUTMA MAK DV10DG54A0ABAH

Satıcı: NETTEENUCUZ

35.149,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 35149.05
Samsung Dv10Dg54A0Abah 10 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: marketkolik

35.525,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 35525.07
SAMSUNG KURUTMA MAK DV10DG54A0ABAH

Satıcı: Smartevim

36.859,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 36859.03

Samsung DV10DG54A0ABAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Siyah) Fiyat Geçmişi

Samsung DV10DG54A0ABAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürün Ailesi

Samsung DV10DG54A0AEAH Beyaz Isı Pompalı Kurutma Makinesi Beyaz 29.165,10 TL
Samsung DV10DG54A0ABAH Siyah Isı Pompalı Kurutma Makinesi Siyah 32.499,00 TL

Samsung DV10DG54A0ABAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Siyah) Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Siyah
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 50 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 10 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 210 kWh
• Kurutma Sesi 65 dB
• Standart Pamuklu Program Süresi 280 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Hızlı kurutma Var
• Diğer Özellikler Akıllı Kontrol İç Aydınlatma Kapı Yönü Değiştirilebilir Paslanmaz Çelik Tambur Wi-Fi

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

Samsung DV10DG54A0ABAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.