Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
65 dB
Kurutma Teknolojisi:
Çocuk Kilidi:
Var

Samsung DV90DG52A0AEAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Fiyatları

Samsung Dv90dg52a0aeah 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Sendekaldi Prime

27.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 27650.00
Samsung Dv90dg52a0aeah A+++ 9 Kg Wifi Çamaşır Kurutma Makinesi Beyaz

Satıcı: SmartEvim

27.699,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 27699.40
Samsung Dv90Dg52A0Aeah 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

27.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 27720.00
Samsung DV90DG52A0AEAH 9 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Smartevim

27.764,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 27764.10
Samsung DV90DG52A0AEAH 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Hepsiburada | 103 yorum

28.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 28499.00
Samsung DV90DG52A0AEAH 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi 28.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 28499.00
Samsung DV90DG52A0AEAH 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Smartevim | 103 yorum

28.643,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 28643.07
Samsung Dv90Dg52A0Aeah 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: marketkolik

28.829,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 28829.07
SAMSUNG KURUTMA MAK DV90DG52A0AEAH

Satıcı: Smartevim

29.875,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 29875.03
Samsung DV90DG52A0AEAH 9 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: gurbuzgrup

31.544,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 31544.10
Samsung 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Doruks

32.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 32899.00
SAMSUNG KURUTMA MAK DV90DG52A0AEAH

Satıcı: Sendekaldı

34.347,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 34347.70
Samsung 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: SENDEKALDI

34.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 34600.00

Samsung DV90DG52A0AEAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Samsung DV90DG52A0AEAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi Ürün Ailesi

Samsung DV90DG52A0AEAH Beyaz Isı Pompalı Kurutma Makinesi Beyaz 27.650,00 TL
Samsung DV90DG52A0ABAH Siyah Isı Pompalı Kurutma Makinesi Siyah 29.109,99 TL

Samsung DV90DG52A0AEAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 48 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 194 kWh
• Kurutma Sesi 65 dB
• Standart Pamuklu Program Süresi 220 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Hızlı kurutma Var
• Diğer Özellikler Akıllı Kontrol Elmas Kazan İç Aydınlatma Inverter Motor Kapı Yönü Değiştirilebilir Paslanmaz Çelik Tambur Wi-Fi

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

Samsung DV90DG52A0AEAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.