Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
65 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Çocuk Kilidi:
Var

Samsung DV90DG6845LBAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Samsung Dv90dg6845lbah 9 Kg A+++ Siyah Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

28.725,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 28725.10
Samsung Dv90Dg6845Lbah 9 Kg A+++ Siyah Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ ANKARA

29.932,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 29932.05
Samsung DV90DG6845LBAH 9 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 29999.00
Samsung Dv90dg6845lbah 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: BNB TEKNOLOJİ

30.269,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 30269.10
Samsung DV90DG6845LBAH 9 KG A+++ Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: gizerler

30.747,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 30747.59
Samsung Dv90Dg6845Lbah 9 Kg A+++ Siyah Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: SENDEKALDI PRİME

30.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 30888.00
Samsung DV90DG6845LBAH 9 Kg A Enerji Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: GİZERLER

31.146,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 31146.20
Samsung DV90DG6845LBAH 9 KG A+++ Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: SCENTER | 4 yorum

31.219,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 31219.04
Samsung 9 kg A+++ Isı Pompalı Siyah Çamaşır Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Özelliğiyle

Satıcı: Gizerler | 16 yorum

33.679,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 33679.91
Samsung 9 kg A+++ Isı Pompalı Siyah Çamaşır Kurutma Makinesi Çocuk Kilidi Özelliğiyle

Satıcı: SAMSUNG CENTER | 16 yorum

31.597,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 31597.61
Samsung 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Gizerler

33.679,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 33679.91
Samsung Dv90dg6845lbah Kurutma Makinesi 34.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 34819.00
Samsung 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: SENDEKALDI

36.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 36690.00
DV90DG6845LBAH A+++ İnox Çamaşır Kurutma Makinesi 9 kg 37.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

14 37209
Samsung DV90DG6845LBAH 9 Kg A Enerji Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Serinal Palladium

40.470,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

15 40470.00

Samsung DV90DG6845LBAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Samsung DV90DG6845LBAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Siyah
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 600 mm
• Ağırlık 50 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 147 kWh
• Kurutma Sesi 65 dB
• Standart Pamuklu Program Süresi 285 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Hızlı kurutma Var
• Diğer Özellikler Ayakkabı Kurutma Rafı Elmas Kazan İç Aydınlatma Kapı Yönü Değiştirilebilir Paslanmaz Çelik Tambur Yapay Zeka Kontrolü

EMNİYET

• Çocuk Kilidi Var

Samsung DV90DG6845LBAH Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.