Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
63 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var

Siemens WQ42A201TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Siemens Wq42a201tr 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Ulusal Avm

28.408,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 28408.30
Siemens WQ42A201TR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: UlusalAvm

29.666,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 29666.07
Siemens WQ42A201TR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: modatrend34

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 29999.00
Siemens SİEMENS WQ42A201TR iQ300 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg Beyaz

Satıcı: Veyisoğlu | 11 yorum

30.411,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 30411.00
Siemens iQ300 WQ42A201TR 9 KG Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: VEYİSOĞLU

31.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 31319.10
Siemens İq300 Wq42a201tr 9 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: VEYİSOĞLU

32.219,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 32219.10
Siemens SİEMENS WQ42A201TR iQ300 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg Beyaz

Satıcı: inovativstore | 11 yorum

32.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 32550.00
SIEMENS WQ42A201TR iQ300 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: modatrend34

32.639,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 32639.04
Siemens iQ300 WQ42A201TR 9 KG Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: yetkilisatici

35.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 35550.00
iQ300 WQ42A201TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg 42.560,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 42560.00

Siemens WQ42A201TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens WQ42A201TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 842 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 613 mm
• Ağırlık 49.2 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Kurutma Sesi 63 dB
• Tambur Hacmi 112 lt
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Diğer Özellikler Kapı Yönü Değiştirilebilir Tiftik Filtresi

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

Siemens WQ42A201TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.