Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
62 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var

Siemens WQ42J200TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Siemens WQ42J200TR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

33.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 33998.00
Siemens WQ42J200TR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Electro Beyaz Shop

34.054,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 34054.02
Siemens Wq42j200tr 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

34.407,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 34407.40
Siemens WQ42J200TR iQ500 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg 34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

4 34999.00
Siemens WQ42J200TR 9 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: carsidangelsin

35.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 35340.00
Siemens WQ42J200TR 9 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: electrobeyazshop

35.385,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 35385.57
Siemens WQ42J200TR iQ500 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP | 8 yorum

35.664,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 35664.57
Siemens WQ42J200TR iQ500 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg

Satıcı: fırsatderyası | 8 yorum

38.221,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 38221.14
Siemens İq500 Wq42j200tr Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 Kg

Satıcı: Seta Mağazacılık

40.176,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 40176.50
Siemens WQ42J200TR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: KEA Ev Aletleri

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 43999.00
Siemens Wq42J200Tr iQ500 9 kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi 44.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 44349.00
Siemens WQ42J200TR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Babaoglu Siemens

46.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 46100.00
WQ42J200TR iQ500 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg 46.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 46850
Siemens iQ500 Çamaşır WG42K2Z0TR & iQ500 Kurutma WQ42J200TR 2'si bir arada

Satıcı: Beyaz Eşya Dükkanı

69.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

14 69499.00

Siemens WQ42J200TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens WQ42J200TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 842 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 613 mm
• Ağırlık 48.1 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Yıllık Enerji Tüketimi 128 kWh
• Kurutma Sesi 62 dB
• Tambur Hacmi 112 lt
• Yoğuşma Verimliliği C

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Diğer Özellikler Kendi Kendini Temizleyen Kondenser

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

Siemens WQ42J200TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.