Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
62 dB
Kurutma Teknolojisi:
Kalan Süre Göstergesi:
Var

Siemens WQ43J2C0TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Siemens WQ43J2C0TR Kurutma Makinesi

Satıcı: Electro Beyaz Shop

34.725,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 34725.03
Siemens WQ43J2C0TR iQ500 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg 34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 34999.00
Siemens Wq43j2c0tr 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP

35.449,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 35449.60
Siemens WQ43J2C0TR 9 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: electrobeyazshop

36.455,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 36455.07
Siemens WQ43J2C0TR iQ500 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg D Sınıfı Enerji Verimliliği ile

Satıcı: ELECTRO BEYAZ SHOP | 13 yorum

36.780,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 36780.57
SIEMENS WQ43J2C0TR iQ500 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ElectroBeyazShop

38.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 38349.00
Siemens Wq43j2c0tr Kurutma Makinesi 9 Kg Beyaz

Satıcı: Beyazon

38.897,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 38897.60
Siemens WQ43J2C0TR Kurutma Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

38.982,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 38982.70
Siemens WQ43J2C0TR 9 KG Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

39.569,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 39569.36
Siemens WQ43J2C0TR iQ500 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg D Sınıfı Enerji Verimliliği ile

Satıcı: fırsatderyası | 13 yorum

40.424,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 40424.79
SIEMENS WQ43J2C0TR iQ500 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: KEA Ev Aletleri

46.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

11 46999.00
Siemens Wq43J2C0Tr iQ500 9 kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi 47.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

12 47249.00
WQ43J2C0TR iQ500 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg 49.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 49869

Siemens WQ43J2C0TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens WQ43J2C0TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 842 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 613 mm
• Ağırlık 48.6 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Yıllık Enerji Tüketimi 128 kWh
• Kurutma Sesi 62 dB
• Yoğuşma Verimliliği C

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Diğer Özellikler İç Aydınlatma Tiftik Filtresi Wi-Fi

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

Siemens WQ43J2C0TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.