Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
61 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var

Siemens WQ45B2A0TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Siemens Wq45b2a0tr 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi ( Açıklamayı Okuyun)

Satıcı: Ulusal Avm

40.921,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 40921.10
Siemens iQ700 WQ45B2A0TR 9 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi 49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 49999.00
Siemens WQ45B2A0TR Kurutma Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

52.253,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 52253.70
Siemens Wq45b2a0tr Çamaşır Kurutma Makinesi 9 Kg Beyaz

Satıcı: Beyazon

53.406,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 53406.70
Siemens WQ45B2A0TR 9 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: ozguclu

54.870,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 54870.00
Siemens WQ45B2A0TR Çamaşır Kurutma Makinesi 9 Kg

Satıcı: İNDİRİM RÜZGARI | 22 yorum

55.799,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 55799.07
Siemens WQ45B2A0TR Çamaşır Kurutma Makinesi 9 Kg

Satıcı: fırsatderyası | 22 yorum

55.856,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 55856.40
Siemens WQ45B2A0TR 9 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

56.148,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 56148.75
Siemens WQ45B2A0TR Kurutma Makinesi

Satıcı: KEA Ev Aletleri

58.589,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 58589.07
Siemens WQ45B2A0TR Çamaşır Kurutma Makinesi 9 Kg

Satıcı: ÖZGÜÇLÜ

59.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 59900.00
Siemens WQ45B2A0TR Çamaşır Kurutma Makinesi 9 Kg

Satıcı: KEA Ev Aletleri

59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 59999.00
SIEMENS WQ45B2A0TR iQ700 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: KEA Ev Aletleri

61.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 61999.00
SIEMENS WQ45B2A0TR iQ700 9 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: Babaoglu Siemens

70.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 70000.00
iQ700 WQ45B2A0TR Beyaz Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg 72.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 72999.00

Siemens WQ45B2A0TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens WQ45B2A0TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Beyaz
• Yükseklik 842 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 613 mm
• Ağırlık 57.1 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 193 kWh
• Kurutma Sesi 61 dB
• Tambur Hacmi 112 lt
• Standart Pamuklu Program Süresi 195 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Kondenser Temizleme Uyarısı Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Hızlı kurutma Var
• Diğer Özellikler İç Aydınlatma Kapı Yönü Değiştirilebilir Tiftik Filtresi Wi-Fi

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

Siemens WQ45B2A0TR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.