Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
61 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Siemens WQ45B2AXTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Siemens WQ45B2AXTR iQ700 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg 54.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 54999.00
Siemens WQ45B2AXTR IQ700 Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: ENKA PLUS | 34 yorum

56.303,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 56303.13
Siemens WQ45B2AXTR Çamaşır Kurutma Makinesi 9 Kg

Satıcı: cempas

56.532,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 56532.60
Siemens WQ45B2AXTR Çamaşır Kurutma Makinesi 9 Kg

Satıcı: kea-ev-aletleri

59.399,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 59399.10
Siemens WQ45B2AXTR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

60.821,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 60821.20
Siemens WQ45B2AXTR 9 kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Satıcı: KEA Ev Aletleri

61.379,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 61379.07
Siemens WQ45B2AXTR IQ700 Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: ataberkticaret | 34 yorum

62.191,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 62191.89
Siemens WQ45B2AXTR 9kg Isı Pompalı Silver Kurutma Makinesi

Satıcı: KEA Ev Aletleri

64.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 64999.00
Siemens WQ45B2AXTR 9kg Isı Pompalı Silver Kurutma Makinesi

Satıcı: ElectroBeyazShop

66.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 66599.00
iQ700 WQ45B2AXTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi 9 kg 69.844,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 69844.00

Siemens WQ45B2AXTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens WQ45B2AXTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Temel Özellikleri

61 dB
Var

Siemens WQ45B2AXTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Gümüş
• Yükseklik 842 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 613 mm
• Ağırlık 57.3 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 9 kg
• Yıllık Enerji Tüketimi 193 kWh
• Kurutma Sesi 61 dB
• Tambur Hacmi 112 lt
• Standart Pamuklu Program Süresi 195 dk/döngü
• Yoğuşma Verimliliği B

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Program Sonu Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Zaman Erteleme Var
• Diğer Özellikler autoDry Teknolojisi Filtre Göstergesi İç Aydınlatma Kapı Yönü Değiştirilebilir Tiftik Filtresi Wi-Fi

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

Siemens WQ45B2AXTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.