Kurutma Kapasitesi:
Kurutma Sesi:
62 dB
Kurutma Teknolojisi:
Nem Sensörü:
Var
Kalan Süre Göstergesi:
Var
Zaman Erteleme:
Var

Siemens WQ52J20RTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyatları

Siemens WQ52J20RTR Antrasit IQ500, 10 kg Isıpompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: MK Ev Aletleri | 2 yorum

41.725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 41725.00
Siemens Wq52j20rtr İq500 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 10 Kg Antrasit

Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS

44.488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 44488.00
Siemens iQ500 WQ52J20RTR 10 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Antrasit

Satıcı: kea-ev-aletleri

44.639,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 44639.07
Siemens Wq52j20rtr İq500 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 10 Kg Antrasit

Satıcı: Göktuğ Ticaret

44.660,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 44660.50
Siemens WQ52J20RTR Antrasit IQ500, 10 kg Isıpompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: inovativstore | 2 yorum

45.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 45000.00
WQ52J20RTR Antrasit iQ500, 10 Kg IsıPompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: Electro Beyaz Shop

45.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 45249.00
Siemens iQ500 WQ52J20RTR 10 KG Isı Pompalı Çamaşır Kurutma Makinesi Antrasit

Satıcı: electrobeyazshop

46.080,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 46080.57
WQ52J20RTR Antrasit iQ500, 10 Kg IsıPompalı Kurutma Makinesi

Satıcı: GÖKMEN

47.574,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 47574.15
WQ52J20RTR iQ500 Isı Pompalı Kurutma Makinesi 10 kg 50.761,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 50761.00

Siemens WQ52J20RTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Fiyat Geçmişi

Siemens WQ52J20RTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Temel Özellikleri

62 dB
Var

Siemens WQ52J20RTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Özellikleri

TASARIM

• Kullanım Tipi Solo
• Renk Gri
• Yükseklik 842 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 613 mm
• Ağırlık 49.1 kg

PERFORMANS

• Kurutma Kapasitesi 10 kg
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Yıllık Enerji Tüketimi 153 kWh
• Kurutma Sesi 62 dB
• Yoğuşma Verimliliği C

DİĞER ÖZELLİKLER

• Kırışıklık Önleme Var
• Filtre Temizleme Uyarısı Var
• Nem Sensörü Var
• Kurutma Teknolojisi Isı Pompalı
• Zaman Erteleme Var
• Diğer Özellikler autoDry Teknolojisi Dokunmatik Panel İç Aydınlatma Tiftik Filtresi Wi-Fi

EMNİYET

• Su Tankı Dolu Uyarısı Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

Siemens WQ52J20RTR Isı Pompalı Kurutma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.