Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
4 adet
Aydınlatma Türü:
LED
Bağlantı Sayısı:
2 adet

Classone M30 Laptop Soğutucu Fiyatları

Classone M30 Gaming Led Notebook Soğutucu, 15.6", Mavi

Satıcı: Teknolojinci

445,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 455
Classone M30 Çift Fanlı 14" - 17" Gaming Notebook Soğutucu

Satıcı: Classone

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 539.10
Classone M30 Çift Fanlı 14" - 17" Gaming Notebook Soğutucu

Satıcı: Teknolojinci

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 539.10
Classone M30 Gaming Mavi Led Notebook Sogutucu,14-17 Inch, 2 Fan, 2 Usb, 4x Stand Özelliği

Satıcı: Teknolojinci

540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 540.00
Classone M30 Oyuncu Notebook Soğutucu

Satıcı: Teknolojinci | 166 yorum

545,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 545.00
Classone M30 Gaming Mavi Led Notebook Sogutucu,14-17 Inch, 2 Fan, 2 Usb, 4x Stand Özelliği

Satıcı: Classone

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 599.00
Classone M30 Mavi Led 15.6' Gaming Oyuncu Notebook Soğutucu

Satıcı: Teknolojinci

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 599.00
Classone M30 Mavi Led 15.6' Gaming Oyuncu Notebook Soğutucu

Satıcı: TEKNOLOJİNCİ

595,95 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 605.95
Classone M30 Mavi Led 15.6' Oyuncu Notebook Soğutucu + Kablosuz Mouse

Satıcı: teknolojinci

650,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 650.10
Classone M30 Mavi LED 15.6' Oyuncu Notebook Soğutucu + Kablosuz Mouse

Satıcı: Teknolojinci | 2 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 699.00
Classone M30 Mavi Led 15.6' Oyuncu Notebook Soğutucu + Kablosuz Mouse

Satıcı: Teknolojinci

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 699.00
Classone Pr-Ek102 15,6' Su Geçirmez Kumaş Notebook Sırt Çantası+M30 Notebook Soğutucu

Satıcı: teknolojinci

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

12 799.00
Classone PR-EK101 15,6' Su Geçirmez Kumaş Notebook Sırt Çantası+M30 Notebook Soğutucu

Satıcı: TEKNOLOJİNCİ

799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 809

Classone M30 Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Classone M30 Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

Var
4 adet
LED
2 adet

Classone M30 Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Laptop Ölçüsü (En Fazla) 17 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Kademesi 4 adet
• Bağlantı Sayısı 2 adet
• Bağlantı Arayüzü USB Type-A

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Siyah

Classone M30 Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.