Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Boyutu:
140 mm
Ana Fan Dönüş Hızı:
1500 RPM
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
5 adet
Aydınlatma Türü:
LED

Frisby FNC-35ST Laptop Soğutucu Fiyatları

Frisby FNC-35ST Standlı Notebook Soğutucu 1 Port Usb 10"- 17" boyutunda notebooklar için uygundur

Satıcı: ER-AR KIRTASİYE | 908 yorum

495,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 495.99
Frisby FNC-35ST 10" - 17" Tek Fanlı Gaming Notebook Soğutucu

Satıcı: ElektroSepeti

527,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 527.69
Frisby FNC-35ST 10" - 17" Tek Fanlı Gaming Notebook Soğutucu

Satıcı: zekicocuk

554,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 554.57
Frisby Fnc-35St Standlı Notebook Soğutucu 1 Port Usb 10"- 17" Boyutunda Notebooklar İçin Uygundur

Satıcı: ONMARKTR

577,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 577.50
Frisby Fnc-35St Standlı Notebook Soğutucu 1 Port Usb 10"- 17" Boyutunda Notebooklar İçin Uygundur

Satıcı: Smallman

582,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 582.80
Frisby FNC-35ST Standlı Notebook Soğutucu 1 Port Usb 10"-17" boyutunda notebooklar için uygundur

Satıcı: SMALLMAN

590,24 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 600.24
Frisby FNC-35ST Standlı Notebook Soğutucu

Satıcı: netsipariş

653,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 653.50
Frisby FNC-35ST Standlı Notebook Soğutucu

Satıcı: SMALLMAN

673,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 673.92
FRISBY FNC-35ST 13-17 ABS Plastik Siyah Notebook Soğutucu Ayarlanabilir Stand

Satıcı: ZmTeknoloji

629,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 639.25
Frısby FNC-35ST 13-17" Abs Plastik Siyah Notebook Soğutucu Ayarlanabilir Stand

Satıcı: KADIKÖYHOBİ&SANAT | 9 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 799.00

Frisby FNC-35ST Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Frisby FNC-35ST Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

140 mm
1500 RPM
Var
5 adet
LED
Bağlantı Sayısı:
2 adet
Ses Seviyesi:
10 dBA

Frisby FNC-35ST Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Laptop Ölçüsü (En Fazla) 17 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Kademesi 5 adet
• Bağlantı Sayısı 2 adet
• Bağlantı Arayüzü USB Type-A
• Malzeme Plastik

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Fan Sayısı 1 adet
• Ana Fan Boyutu 140 mm
• Ana Fan Dönüş Hızı 1500 RPM
• Ses Seviyesi 10 dBA

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 370 mm
• Genişlik 265 mm
• Yükseklik 33 mm

Frisby FNC-35ST Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.