Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Boyutu:
140 mm
Ana Fan Dönüş Hızı:
1400 RPM
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
5 adet
Aydınlatma Türü:
LED

Frisby FNC-37ST Laptop Soğutucu Fiyatları

Frisby FNC-37ST 14cm Fan 2USB Port 10"-17" Uyumlu Notebook Soğutucu

Satıcı: ER-AR KIRTASİYE | 124 yorum

511,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 511.10
Frısby Fnc-37St 14Cm Fan 10"-17" Uyumlu Notebook Soğutucu

Satıcı: nepalbilişim

510,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 510.40
Frisby FNC-37ST 10" - 17" Tek Fanlı Notebook Soğutucu

Satıcı: zekicocuk

554,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 554.26
Frısby Fnc-37St Notebook Soğutucu Standlı Beyaz

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

556,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 556.20
Frisby FNC-37ST 10" - 17" Tek Fanlı Notebook Soğutucu

Satıcı: 724alsak

556,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 556.27
Frisby FNC-37ST 14cm Fan 2USB Port 10"-17" Uyumlu Notebook Soğutucu

Satıcı: Nepal Bilişim

569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 569.00
Frisby FNC-37ST 14cm Fan 2USB Port 10"-17" Uyumlu Notebook Soğutucu

Satıcı: netsipariş

587,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 587.20
Frisby FNC-37ST 14CM Fan 2usb Port 10"-17" Uyumlu Notebook Soğutucu

Satıcı: ESBİLİŞİM

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 599.00
Frisby FNC-37ST 14cm Fan 2USB Port 10"-17" Uyumlu Notebook Soğutucu

Satıcı: SMALLMAN

589,92 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 599.92
FRISBY FNC-37ST 14cm Fan 2USB Port 10"-17" Uyumlu Notebook Soğutucu

Satıcı: Nepal Bilişim

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 649.00
FRISBY FNC-37ST 14cm Fan 2USB Port 10"-17" Uyumlu Notebook Soğutucu

Satıcı: Smallman

747,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 747.99
Frisby FNC-37ST 14cm Fan 2USB Port 10"-17" Uyumlu Notebook Soğutucu 792,05 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 802.05

Frisby FNC-37ST Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Frisby FNC-37ST Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

140 mm
1400 RPM
Var
5 adet
LED
Bağlantı Sayısı:
2 adet
Ses Seviyesi:
15 dBA

Frisby FNC-37ST Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Laptop Ölçüsü (En Fazla) 17 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Kademesi 5 adet
• Bağlantı Sayısı 2 adet
• Bağlantı Arayüzü USB Type-A
• Malzeme Plastik

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Fan Sayısı 1 adet
• Ana Fan Boyutu 140 mm
• Ana Fan Dönüş Hızı 1400 RPM
• Ses Seviyesi 15 dBA

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 360 mm
• Genişlik 265 mm
• Yükseklik 33 mm

Frisby FNC-37ST Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.