Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Boyutu:
125 mm
Ana Fan Dönüş Hızı:
1500 RPM
Yan Fan Boyutu:
70 mm
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
5 adet

Frisby FNC-5230ST Laptop Soğutucu Fiyatları

Frısby Fnc-5230St 10-17 Notebook Soğutucu

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

737,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 737.50
Frisby FNC-5230ST 10" - 17" 4 Fanlı Stand Gaming Notebook Soğutucu

Satıcı: zekicocuk

755,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 755.82
Frisby Fnc-5230St 4 Fanlı Usb 2.0 10-17" Soğutucu

Satıcı: Ucuz Sepet

766,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 766.90
Frisby FNC-5230ST 10" - 17" 4 Fanlı Stand Gaming Notebook Soğutucu

Satıcı: duzeygroup

812,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 812.42
FRISBY FNC-5230ST 4 Fanlı USB 2.0 Notebook Soğutucusu 10-17" Uyumlu Taşınabilir Tasarım

Satıcı: Vip Trend | 3512 yorum

819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 819.00
Frisby FNC-5230ST 4xfan Stand Notebook Soğutucu

Satıcı: netsipariş

832,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 832.10
Frisby FNC-5230ST 4xfan Stand Notebook Soğutucu

Satıcı: SMALLMAN

888,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 888.91
FRISBY FNC-5230ST 4xfan Stand Notebook Soğutucu

Satıcı: 724Alsak

903,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 903.61
Frisby FNC-5230ST 4xfan Stand Notebook Soğutucu 15.6 İnç Uyumlu Taşınabilir Tasarım

Satıcı: Elektro Sepeti

926,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 926.00
FRISBY FNC-5230ST 4xfan Stand Notebook Soğutucu

Satıcı: Smallman

994,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 994.08

Frisby FNC-5230ST Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Frisby FNC-5230ST Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

125 mm
1500 RPM
70 mm
Var
5 adet
Aydınlatma Türü:
LED
Bağlantı Sayısı:
2 adet
Ses Seviyesi:
15 dBA

Frisby FNC-5230ST Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Fan Sayısı 4 adet
• Ana Fan Boyutu 125 mm
• Ana Fan Dönüş Hızı 1500 RPM
• Yan Fan Boyutu 70 mm
• Ses Seviyesi 15 dBA

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 390 mm
• Genişlik 280 mm
• Yükseklik 28 mm

Frisby FNC-5230ST Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.