Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Boyutu:
140 mm
Ana Fan Dönüş Hızı:
1400 RPM
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
5 adet
Aydınlatma Türü:
RGB

Frisby FNC-5250ST GS2 Laptop Soğutucu Fiyatları

Frisby FNC-5250ST RGB GS2 Notebook Soğutucu & Stand (2x140mm Fan)

Satıcı: Apollo Trend Shop | 135 yorum

859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 859.00
Frisby FNC-5250ST Gs2 Rgb Black 17 Inch Laptop Cooler With Mobile Stand - Siyah

Satıcı: Apollo Trend Shop

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 899.00
FRISBY Fnc-5250st 2 Adet 2x140mm Rgb Fanlı Ledli Lcd Kontrol Panelli Pro Standlı Gaming Notebook Soğutucu

Satıcı: Vip Trend

921,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 921.99
Frisby FNC-5250ST RGB GS2 Notebook Soğutucu & Stand (2x140mm Fan)

Satıcı: RYANS TEKNOLOJİ

989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 999
FRISBY Fnc-5250st Gs2 Gaming Rgb 15-17" Notebook Soğutucu Lcd Kontrol

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1249.00
Frisby FNC-5250ST RGB GS2 Notebook Soğutucu & Stand (2x140mm Fan)

Satıcı: SMALLMAN

1.613,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 1613.24
Frisby FNC-5250ST RGB GS2 Notebook Soğutucu & Stand (2x140mm Fan)

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.670,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 1670.22
Frisby FNC-5250ST RGB GS2 Notebook Soğutucu & Stand (2x140mm Fan)

Satıcı: SMALLMAN

1.794,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 1794.68
Frisby Fnc-5250St Rgb Gs2 Notebook Soğutucu & Stand (2X140mm Fan)

Satıcı: Smallman

1.816,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1816.10
Frisby Fnc-5250St Rgb Gs2 Notebook Soğutucu & Stand (2X140mm Fan)

Satıcı: ONMARKTR

1.891,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1891.70

Frisby FNC-5250ST GS2 Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Frisby FNC-5250ST GS2 Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

140 mm
1400 RPM
Var
5 adet
RGB
Bağlantı Sayısı:
2 adet
Ses Seviyesi:
10 dBA

Frisby FNC-5250ST GS2 Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Fan Sayısı 2 adet
• Ana Fan Boyutu 140 mm
• Ana Fan Dönüş Hızı 1400 RPM
• Ses Seviyesi 10 dBA

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü RGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 480 mm
• Genişlik 295 mm
• Yükseklik 55 mm

Frisby FNC-5250ST GS2 Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.