Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Dönüş Hızı:
2400 RPM
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
5 adet
Aydınlatma Türü:
LED
Bağlantı Sayısı:
2 adet

Havit Gamenote F2076 Laptop Soğutucu Fiyatları

Gamenote F2076 Cooling Pad Aydınlatmalı Gaming Laptop Soğutucu

Satıcı: civatech

881,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 881.10
Gamenote F2076 Cooling Pad Aydınlatmalı Gaming Laptop Soğutucu

Satıcı: havit

899,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 899.10
Havit Gamenote F2076 Cooling Pad Gaming Laptop Soğutucu

Satıcı: Civatech

910,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 910.47
Havit Gamenote F2076 Cooling Pad Aydınlatmalı Gaming Laptop Soğutucu - Ayarlanabilir - 2400RPM - 17"

Satıcı: Civatech

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 949.00
Havit Gamenote F2076 Cooling Pad Aydınlatmalı Gaming Laptop Soğutucu - Ayarlanabilir - 2400RPM - 17"

Satıcı: Civatech | 81 yorum

979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 979.00
Havit Gamenote 17" Uyumlu 5 Fanlı Işıklı Laptop Soğutucu Stand 2400RPM

Satıcı: CivaTech

979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 979.00
Havit Gamenote F2076 Cooling Pad Gaming Laptop Soğutucu

Satıcı: HAVIT TÜRKİYE

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 1009
Havit Gamenote 17" Uyumlu 5 Fanlı Işıklı Laptop Soğutucu Stand 2400RPM

Satıcı: HAVIT

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 999.00
Havit Gamenote F2076 Cooling Pad Aydınlatmalı Gaming Laptop Soğutucu - Ayarlanabilir - 2400RPM - 17"

Satıcı: HAVIT

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 999.00

Havit Gamenote F2076 Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Havit Gamenote F2076 Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

2400 RPM
Var
5 adet
LED
2 adet

Havit Gamenote F2076 Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Fan Sayısı 5 adet
• Ana Fan Dönüş Hızı 2400 RPM

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Siyah

Havit Gamenote F2076 Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.