Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Boyutu:
120 mm
Ana Fan Dönüş Hızı:
1200 RPM
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Yok
Aydınlatma Türü:
LED
Bağlantı Sayısı:
2 adet

Inca INC-3280 Laptop Soğutucu Fiyatları

Inca INC-3280 Ledli 4 Fanlı 17.3" Gaming Notebook Soğutucu

Satıcı: garajboom

619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 619.00
Inca Inc-3280 3 Tutacaklı 4 Fanlı Led Işık 11"-17" Led Notebook Soğutucu( Fan Hızı Ayarlama Dümesi)

Satıcı: Smallman

978,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 978.80
Inca INC-3280 Ledli 4 Fanlı 17.3" Gaming Notebook Soğutucu

Satıcı: duzeygroup

990,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 990.62
Inca Inc-3280 3 Tutacaklı 4 Fanlı Led Işık 11"-17" Led Notebook Soğutucu( Fan Hızı Ayarlama Dümesi)

Satıcı: ONMARKTR

994,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 994.60
INCA INC-3280 GAMING 11-17,3' Tutacaklı 4 Fanlı Kırmızı Ledli Notebook Soğutucu

Satıcı: SMALLMAN

1.074,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

5 1074.53
Inca INC-3280 3 Tutacaklı 4 Fanlı Led Işık 11"-17" Led Notebook Soğutucu( Fan Hızı Ayarlama Dümesi)

Satıcı: Elektro Sepeti

1.090,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 1090.52
INCA INC-3280 GAMING 11-17,3' Tutacaklı 4 Fanlı Notebook Soğutucu Kırmızı Ledli Özelliklerle

Satıcı: Smallman | 155 yorum

1.196,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1196.83
Inca İnc-3280 3 Tutacaklı 4 Fanlı Led İşık 11"-17" Led Notebook Soğutucu Fan Hızı Ayarlama Düğmeli

Satıcı: pazareyle

1.353,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 1353.54
Inca İnc-3280 3 Tutacaklı 4 Fanlı Led İşık 11"-17" Led Notebook Soğutucu Fan Hızı Ayarlama Düğmeli - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.476,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1476.60
Inca INC-3280 3 Tutacaklı 4 Fanlı Led Işık 11"-17" Led Notebook Soğutucu( Fan Hızı Ayarlama Dümesi)

Satıcı: mlzstore

1.649,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 1649.98

Inca INC-3280 Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Inca INC-3280 Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

120 mm
1200 RPM
Var
Yok
LED
2 adet
Ses Seviyesi:
25 dBA

Inca INC-3280 Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Laptop Ölçüsü (En Fazla) 17 inç
• Yükseklik Ayarı Yok
• Bağlantı Sayısı 2 adet
• Bağlantı Arayüzü USB Type-A

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Hava Akışı 75.35 CFM
• Fan Sayısı 4 adet
• Ana Fan Boyutu 120 mm
• Ana Fan Dönüş Hızı 1200 RPM
• Ses Seviyesi 25 dBA
• Güç Tüketimi 3.25 W

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 408 mm
• Genişlik 287 mm
• Yükseklik 29 mm
• Ağırlık 761 g

Inca INC-3280 Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.