Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Boyutu:
140 mm
Ana Fan Dönüş Hızı:
1000 RPM
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
5 adet
Aydınlatma Türü:
LED

Inca INC-341FX Laptop Soğutucu Fiyatları

Inca INC-341FXK Ergonomik 14cm Sessiz Led Fanlı Notebook Soğutucu

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 80 yorum

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 599.00
Inca INC-341FXK Ergonomik Tek Fanlı 7" - 17" Stand Notebook Soğutucu

Satıcı: 11Ofis

582,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 582.29
Inca Inc-341Fxk Kırmızı Ergonomik Sessiz Usb Notebook Soğutucu

Satıcı: Smallman

594,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 594.20
Inca INC-341FXK Tek Fanlı Laptop Soğutucu

Satıcı: inti bilişim

610,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 610.47
INCA INC-341FXT ERGONOMIC USB SILENT NOTEBOOK STAND COOLER BLACK, 15,6" Uyumlu,Çift USB Giriş, Ayarlanabilir Fan Hızı, 1200 RPM Güçlü Fazn Hızı,Düşük Gürültü Seviyesi

Satıcı: Amazon.com.tr

644,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 654.45
INCA INC-341FXK 7”- 17” SÜPER SESSİZ USB FANLI NOTEBOOK SOĞUTUCU - (KIRMIZI)

2 yorum

599,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 609
Inca INC-341FXKErgonomik Usb Sessiz Notebook Stand + Soğutucu Kırmızı 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 609
INCA 7”- 17” NOTEBOOK SOĞUTUCU - (2 Port USB)

2 yorum

629,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 639
Inca Inc-341fxs Ergonomik Usb Sessiz Notebook Stand + Soğutucu Siyah 629,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 639
Inca Ergonomik USB Sessiz Notebook Stand Ve Soğutucu

Satıcı: SMALLMAN

684,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 684.40
Inca INC-341FXS Ergonomik USB Sessiz Notebook Stand+Soğutucu

Satıcı: Partner Store | 234 yorum

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 699.00
Inca INC-341FXK Ergonomik Tek Fanlı 7" - 17" Stand Notebook Soğutucu

Satıcı: teknosa

779,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 779.03
Inca Inc-341Fxs Ergonomik Usb Sessiz 7"-17" Notebook Stand Soğutucu Gürültü Seviyesi 10 dBA 140 mmlik Fan İle Güçlü Hava Akımı 2 USB Girişi Isı Yayılımıyla Yüksek Performans Güç Girişi 075 W

Satıcı: Teknosa

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 809
Inca INC-341FXK Tek Fanlı Laptop Soğutucu

Satıcı: Teknosa

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 799.00
Inca Marka: Inc-341fxs Ergonomik Usb Sessiz Notebook Standsoğutucu, Siyah Kategori: Usb

Satıcı: FABO TEKNOLOJİ

799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

15 799.99
Inca Marka: Inc-341fxs Ergonomik Usb Sessiz Notebook Standsoğutucu, Siyah Kategori: Usb

Satıcı: İnti Bilişim

799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

16 799.99
Inca Ergonomik USB Sessiz Notebook Stand Ve Soğutucu

Satıcı: inti bilişim

799,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

17 799.99

Inca INC-341FX Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Inca INC-341FX Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

140 mm
1000 RPM
Var
5 adet
LED
Bağlantı Sayısı:
2 adet
Ses Seviyesi:
15 dBA

Inca INC-341FX Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Laptop Ölçüsü (En Fazla) 17 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Kademesi 5 adet
• Bağlantı Sayısı 2 adet
• Bağlantı Arayüzü USB Type-A

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Hava Akışı 44 CFM
• Fan Sayısı 1 adet
• Ana Fan Boyutu 140 mm
• Ana Fan Dönüş Hızı 1000 RPM
• Rulman Tipi Sleeve Rulmanlı
• Ses Seviyesi 15 dBA
• Güç Tüketimi 0.75 W

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Kırmızı Siyah
• Uzunluk 370 mm
• Genişlik 265 mm
• Yükseklik 33 mm
• Ağırlık 807 g

Inca INC-341FX Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.