Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Boyutu:
70 mm
Ana Fan Dönüş Hızı:
2500 RPM
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
6 adet
Aydınlatma Türü:
LED

Inca INC-601GMS Laptop Soğutucu Fiyatları

Inca Inc-601 6X FAN , Control Panel , 2X USB Notebook Soğutucu (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 779,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 789.4
Inca INC-601-GMS NOTEBOOK SOĞUTUCU,5FAN

Satıcı: ekstraucuz

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 1099.00
Inca INC-601GMS 6 Fanlı 7" - 17" Gaming Notebook Soğutucu

Satıcı: FaboTek

1.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 1349.10
INCA INC-601GMS 17'ınch 6 Fanlı Gaming Oyuncu Notebook Soğutucu

Satıcı: inti bilişim

1.401,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 1401.60
Inca Marka: Inc-601 Gms 6x Fan ,control Panel,2x Usb,6 Kademeli Gaming Notebook Soğutucu 7-17 Kat

Satıcı: İnti Bilişim

1.444,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

5 1444.99
Inca INC-601 GMS 6X Fan ,Control Panel,2X Usb,6 Kademeli Gaming Notebook Soğutucu 7-17

Satıcı: İNTİ BİLİŞİM

1.449,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 1459.99
Inca INC-601GMS 15.6 Inch 6 Fanlı Notebook Soğutucu

Satıcı: FaboTeknoloji | 1 yorum

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1499.00
Inca INC-601GMS 7"-17" 6 Fanlı 2xUSB 6 Kademeli Oyuncu Notebook Soğutucu

Satıcı: İNTİ BİLİŞİM | 284 yorum

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 1499.00
INCA INC-601GSMSX 7-17'' 6XFAN 2XUSB 6 KADEMELİ GAMİNG NOTEBOOK SOĞUTUCU

2 yorum

1.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 1679.00

Inca INC-601GMS Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Inca INC-601GMS Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

70 mm
2500 RPM
Var
6 adet
LED
Bağlantı Sayısı:
2 adet
Ses Seviyesi:
21 dBA

Inca INC-601GMS Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Hava Akışı 115 CFM
• Fan Sayısı 6 adet
• Ana Fan Boyutu 70 mm
• Ana Fan Dönüş Hızı 2500 RPM
• Ses Seviyesi 21 dBA
• Güç Tüketimi 0.75 W

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 380 mm
• Genişlik 290 mm
• Yükseklik 33 mm
• Ağırlık 1.053 kg

Inca INC-601GMS Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.