Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Boyutu:
100 mm
Ana Fan Dönüş Hızı:
1900 RPM
Yan Fan Boyutu:
70 mm
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
2 adet

Rampage AD-RC10 X-GUST Laptop Soğutucu Fiyatları

Rampage AD-RC10 X-Gust Siyah 6 Fanlı Rainbow Işıklandırmalı Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: bykalite

1.081,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 1081.09
Rampage Ad-rc10 X-gust 6 Fanlı Rainbow Notebook Soğutucu Stand-siyah

Satıcı: Trendyol

1.072,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1072.33
Rampage AD-RC10 X-GUST 10" - 17" 6 Fanlı Rainbow Işıklandırmalı Stand Notebook Soğutucu

Satıcı: bykalite

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 1079.10
Rampage Ad-rc10 X-gust 6 Fanlı Rainbow Notebook Soğutucu Stand-siyah

Satıcı: bykalite

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1349.00
Rampage AD-RC10 X-GUST 10" - 17" 6 Fanlı Rainbow Işıklandırmalı Stand Notebook Soğutucu

Satıcı: C-TEKNOLOJİ

1.349,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 1349.91
Rampage AD-RC10 X-Gust Siyah 6 Fanlı Rainbow Işıklandırmalı Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: Rampage | 221 yorum

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 1599.00
RAMPAGE ADDİSON X-GUST 6 FAN RENKLİ IŞIKLANDIRMALI NOTEBOOK SOĞUTUCU STAND-SİYAH 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 1999.00
Rampage 6 Fanlı Notebook Soğutucu Stand Renkli Işıklandırma ile Yüksek Hava Akışı Sağlar AD-RC10 X-Gust - tek ebat

Satıcı: c-teknoloji | 1 yorum

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 2199.00

Rampage AD-RC10 X-GUST Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Rampage AD-RC10 X-GUST Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

100 mm
1900 RPM
70 mm
Var
2 adet
Aydınlatma Türü:
RGB
Bağlantı Sayısı:
2 adet
Ses Seviyesi:
28 dBA

Rampage AD-RC10 X-GUST Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Laptop Ölçüsü (En Fazla) 17 inç
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Kademesi 2 adet
• Bağlantı Sayısı 2 adet
• Bağlantı Arayüzü USB Type-A
• Malzeme Plastik

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Hava Akışı 74.35 CFM
• Fan Sayısı 6 adet
• Ana Fan Boyutu 100 mm
• Ana Fan Dönüş Hızı 1900 RPM
• Yan Fan Boyutu 70 mm 80 mm
• Ses Seviyesi 28 dBA
• Güç Tüketimi 4.5 W

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü RGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Kablo Uzunluğu 60 cm
• Uzunluk 417 mm
• Genişlik 300 mm
• Yükseklik 30 mm

Rampage AD-RC10 X-GUST Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.