Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Boyutu:
120 mm
Ana Fan Dönüş Hızı:
1500 RPM
Yan Fan Boyutu:
70 mm
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
5 adet

Rampage AD-RC4 Laptop Soğutucu Fiyatları

Rampage AD-RC4 COLDBREEZE Kırmızı Ledli 2*125mm+2*70mm Işıklı Fan 15-17 Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: Smallman | 2757 yorum

725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 725.00
Rampage Ad-rc4 Işıklı Gaming Laptop Soğutucu 2x125mm 2x70mm 15-17 Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: Smallman

722,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 722.32
Rampage AD-RC4 COLDBREEZE Kırmızı Ledli 2*125mm+2*70mm Işıklı Fan 15-17 Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: Rampage | 2757 yorum

725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 725.00
Rampage Addison AD-RC4 15" - 17" 4 Fanlı Notebook Soğutucu

Satıcı: Smallman | 397 yorum

725,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 725.00
Addison Rampage AD-RC4 Siyah 2-125 mm+2-70mm Işıklı Fan 15"-17" Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: Smallman

755,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 755.91
Rampage Ad-rc4 Işıklı Gaming Laptop Soğutucu 2x125mm 2x70mm 15-17 Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: Rampage

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 799.00
Rampage AD-RC4 Mavi Ledli 15" - 17" Notebook Laptop Soğutucu Stand

Satıcı: gamingdepom

938,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 938.86
Rampage Notebook Soğutucu Stand 2-125 Mm + 2-70Mm Işıklı Fan 15"-17" Siyah AD-RC4

Satıcı: Pazareyle

1.458,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 1458.24
Rampage Notebook Soğutucu Stand 2-125 Mm + 2-70Mm Işıklı Fan 15"-17" Siyah AD-RC4

Satıcı: pazareyle

1.521,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 1521.94

Rampage AD-RC4 Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Rampage AD-RC4 Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

120 mm
1500 RPM
70 mm
Var
5 adet
Aydınlatma Türü:
LED
Bağlantı Sayısı:
2 adet
Ses Seviyesi:
15 dBA

Rampage AD-RC4 Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Hava Akışı 56 CFM
• Fan Sayısı 4 adet
• Ana Fan Boyutu 120 mm
• Ana Fan Dönüş Hızı 1500 RPM
• Yan Fan Boyutu 70 mm
• Rulman Tipi Rifle Rulmanlı
• Ses Seviyesi 15 dBA

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü LED
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 390 mm
• Genişlik 275 mm
• Yükseklik 25 mm
• Ağırlık 770 g

Rampage AD-RC4 Laptop Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan Laptop Soğutucular

Rampage AD-RC4 Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.