Laptop Ölçüsü (En Fazla):
Fan Sayısı:
Ana Fan Boyutu:
60 mm
Ana Fan Dönüş Hızı:
2600 RPM
Aydınlatma:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
Yükseklik Kademesi:
7 adet
Aydınlatma Türü:
RGB

Rampage Sixpower R9 Laptop Soğutucu Fiyatları

Rampage SIXPOWER R9 6 Fan RGB Işıklı Telefon Uyumlu Tutuculu Usb Çoklayıcı Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: Dossimo

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 849.00
Rampage SIXPOWER 6 Fan RGB Işıklı Telefon Uyumlu Tutuculu Usb Çoklayıcı Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: Dossimo

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 849.00
Rampage SIXPOWER R9 6 Fan RGB Işıklı Telefon Tutuculu Notebook Soğutucu

Satıcı: Dossimo

859,14 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 869.14
RAMPAGE Sixpower R9 6 Fan RGB Işıklı Telefon Tutuculu Laptop Soğutucu

Satıcı: Dossimo

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1049.00
Rampage Sıxpower R9 6 Fan Rgb Işıklı Telefon Tutuculu Notebook Soğutucu

Satıcı: Smallman

1.137,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1137.80
Rampage SIXPOWER R9 6 Fan RGB Işıklı Telefon Tutuculu Notebook Soğutucu

Satıcı: SMALLMAN

1.105,11 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 1115.11
Rampage Sixpower R9 6 Fan RGB Işıklı Telefon Tutuculu Laptop Soğutucu

Satıcı: Dossimo

1.169,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 1169.10
RAMPAGE Sixpower R9 6 Fan RGB Işıklı Telefon Tutuculu Laptop Soğutucu

Satıcı: MEDIAMARKT

1.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 1200.00
Rampage Sıxpower R9 6 Fan Rgb Işıklı Telefon Tutuculu Notebook Soğutucu

Satıcı: Dossimo | 15 yorum

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1249.00
Rampage Sixpower R9 6 Fan RGB Telefon Tutuculu USB Çoklayıcı Notebook Soğutucu Stand

Satıcı: vmunet-teknoloji

1.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 1305.00

Rampage Sixpower R9 Laptop Soğutucu Fiyat Geçmişi

Rampage Sixpower R9 Laptop Soğutucu Temel Özellikleri

60 mm
2600 RPM
Var
7 adet
RGB
Bağlantı Sayısı:
2 adet

Rampage Sixpower R9 Laptop Soğutucu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Fan Sayısı 6 adet
• Ana Fan Boyutu 60 mm
• Ana Fan Dönüş Hızı 2600 RPM
• Güç Tüketimi 4.5 W

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Türü RGB
• Renk Seçenekleri Siyah
• Uzunluk 360 mm
• Genişlik 255 mm
• Yükseklik 28 mm

Rampage Sixpower R9 Laptop Soğutucu İle En Çok Karşılaştırılan Laptop Soğutucular

Rampage Sixpower R9 Laptop Soğutucu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.